Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Emila, Laury, Rogera
Dzisiaj jest: 14 listopada 2019

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
2 czerwiec 2019
Z okazji Dnia Dziecka, jak co roku, ratusz miejski otworzył swoje podwoje dla najmłodszym mieszkańcom Łowicza. Każde dziecko, które tego dnia przyszło do urzędu, mogło spotykać się z burmistrzem Krzysztofem Janem Kalińskim, który nie tylko opowiadał o swojej pracy, ale również przygotował dla dzieci słodki upominek.
Niezapomnianym przeżyciem dla dzieci z pewnością była możliwość wcielenia się na chwilę w rolę burmistrza, zasiadając przy biurku w jego gabinecie oraz przy stole obrad w sali radzieckiej. Wszystkie spotkania przebiegały w przyjacielskiej i wesołej atmosferze.

Warto przypomnieć, że burmistrz nie tylko w Dzień Dziecka spotyka się z dziećmi. Zawsze chętnie przyjmuje je np. gdy odwiedzaj go z życzeniami z okazji różnych świąt oraz gdy chcą po prostu poznać jego pracę.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2019-06-10 13:42:44)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2019-06-10 13:45:07)
Liczba odwiedzin: 136
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij