Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Józefa, Bogdana
Dzisiaj jest: 19 marca 2019

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Menu lewe

Informacja o nowych stawkach opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
INFORMACJA BURMISTRZA MIASTA ŁOWICZA O ZMIANIE WYSOKOŚCI STAWKI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI OBOWIĄZUJĄCEJ OD 01.07.2015 r.

Burmistrz Miasta Łowicza informuje, że Rada Miejska w Łowiczu w dniu 30 kwietnia 2015 r. podjęła uchwałę NR VIII/48/2015 w sprawie określenia metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki opłaty.

W związku z powyższym zostały ustalone nowe stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi obowiązujące od 01.07.2015 r.:

8,70 zł – miesięczna stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi od osoby zamieszkującej daną nieruchomość, jeżeli odpady komunalne są zbierane i odbierane w sposób selektywny,

16,00 zł - miesięczna stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi od osoby zamieszkującej daną nieruchomość, jeżeli odpady komunalne nie są zbierane i odbierane w sposób selektywny.

Opłatę należy wpłacać bez wezwania, miesięcznie do ostatniego dnia miesiąca, za każdy miesiąc, w którym na danej nieruchomości powstały odpady komunalne na numer indywidualny konta bankowego lub w kasie Urzędu Miejskiego w Łowiczu, Pl. Stary Rynek 1, 99-400 Łowicz.

Ponadto wyjaśniam, że zgodnie z art. 6m ust. 2a w/w ustawy w przypadku uchwalenia nowej stawki opłaty właściciele nieruchomości nie mają obowiązku składania nowej deklaracji – Burmistrz Łowicza zawiadomi właściciela nieruchomości o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Osoby, które do tej pory nie segregowały odpadów komunalnych, a zamierzają segregować powinny złożyć nową deklarację w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Łowiczu, Pl. Stary Rynek 1, 99-400 Łowicz.
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2015-06-24 10:47:35)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2015-06-24 10:47:50)
Liczba odwiedzin: 264
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij