Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
Dzisiaj jest: 1 grudnia 2021

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
11 październik 2021
Burmistrz Łowicza Krzysztof Jan Kaliński zaprasza wszystkie, zainteresowane organizacje pozarządowe, do wzięcia udziału w konsultacjach Projektu Programu Współpracy Miasta Łowicza z Organizacjami Pozarządowymi oraz Podmiotami o których mowa w art. 3 ust. 3 Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o Działalności Pożytku Publicznego i Wolontariacie na 2022 rok. Uprawnionymi do udziału w konsultacjach są przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie Miasta Łowicza.
Konsultacje będą przeprowadzane od 6 października 2021 r. do 13 października 2021 r. (w dni robocze) w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Łowiczu – w formie wyrażenia opinii i złożenia uwag do projektu rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi z wykorzystaniem formularza zgłaszania opinii.

Informujemy, że projekt programu współpracy Miasta Łowicza z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2022 jest udostępniony do publicznej wiadomości w okresie konsultacji na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Łowiczu, stronie internetowej www.lowicz.eu lub www.bip.lowicz.eu w zakładce „Organizacje Pozarządowe” i dalej „Konsultacje społeczne z NGO” oraz w siedzibie Urzędu Miejskiego w Łowiczu, Pl. Stary Rynek 1, a także w Wydziale Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, Aktywności Obywatelskiej i Przedsiębiorczości, Al. Sienkiewicza 62 (budynek dawnego Gimnazjum nr 1) w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Łowiczu.

Zachęcamy do wejścia w zakładkę: Konsultacje społeczne z NGO - Oficjalny portal miejski Łowicz.eu (lowicz.eu)

Wypełnione formularze konsultacji projektu rocznego programu współpracy na 2022 rok należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 13 października 2021 roku na:
  • adres poczty elektronicznej krystian.cipinski@um.lowicz.pl,
  • numer tel. 46 830 91 68, 830 91 88
  • adres siedziby: Urząd Miejski w Łowiczu, ul. Stary Rynek 1; 99-400 Łowicz z dopiskiem „Program współpracy – konsultacje”
Uwagi lub wnioski zgłoszone po upływie 13 października 2021 roku pozostawia się bez rozpatrzenia.
Pliki do pobrania:

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2021-10-11 12:10:09)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2021-10-11 12:46:58)
Liczba odwiedzin: 71
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij