Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Marii, Cezarego
Dzisiaj jest: 22 sierpnia 2019

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
2 sierpień 2019
Burmistrz Miasta Łowicza Krzysztof Jan Kaliński informuje, że Biuro ds. Kultury, Sportu, Turystyki i Organizacji Pozarządowych rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń od wystawców i producentów żywności w związku z współorganizacją imprezy masowej: „Księżackie Jadło – Festiwal Dobrej Żywności”, która odbędzie się na Placu Nowego Rynku 8 września 2019 roku.
Formularze zgłoszenia udziału w imprezie dostępne są w Biurze ds. Kultury, Sportu, Turystyki i Organizacji Pozarządowych pl. Stary Rynek 3 oraz na stronie internetowej www.lowicz.eu , które należy wypełnić i wysłać na adres Biura w terminie do 3 września 2019 roku wraz z wniesioną opłatą.

Jako współorganizator zapewnimy na Nowym Rynku na czas trwania Księżackiego Jadła powierzchnię wystawienniczą i handlową umożliwiającą wyeksponowanie oferowanych towarów dla uczestników kulinarnego święta miasta – mieszkańców Łowicza i przyjezdnych turystów.

Zapraszamy do udziału w Księżackim Jadle – Festiwalu Dobrej Żywności – producentów żywności, firmy z branży spożywczej, gastronomicznej oraz wystawców z rękodziełem ludowym i artystycznym.
Pliki do pobrania:

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2019-08-02 14:48:34)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2019-08-02 14:49:50)
Liczba odwiedzin: 359
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij