Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
Dzisiaj jest: 25 stycznia 2022

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
4 styczeń 2022
Dotarła do nas kolejna, bardzo smutna wiadomość. Po walce z chorobą, 2 stycznia 2022 r. zmarła Krystyna Kopeć, znana poetka - amatorka z Łowicza, działaczka Klubu Seniora „Radość” w Łowiczu i ostatnio również działająca w Miejsko-Powiatowym Kole Diabetyków w Łowiczu. Była kandydatką do Rady Miejskiej w Łowiczu w wyborach samorządowych w 2018 roku z listy Łowickie.pl i zawodowo związana była z PRiD w Łowiczu. Miała 67 lat.
Krystyna Kopeć była osobą, niezwykle energiczną i radosną. Wszędzie gdzie się pojawiała, wnosiła dużo pozytywnej energii, a uśmiech bardzo rzadko znikał z jej twarzy. Była osoba otwartą, życzliwą i zawsze chętną do rozmowy. Brała udział w wielu wydarzeniach kulturalnych miasta Łowicza m.in. w corocznym Narodowym Czytaniu.

Pisała wiersze i brała czynny udział w wieczorach poezji i konkursach literackich. Za swoje wiersze była wiele razy nagradzana. Zwieńczeniem jej twórczości literackiej był tomik poezji pt. „Spełnione marzenia”, wydany w 2016 roku, którego promocja odbyła się w Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej.

Msza Święta pogrzebowa za duszę Krystyny Kopeć odbędzie się w sobotę, 8 stycznia o godz. 11:00 w kościele pw. Świętego Ducha w Łowiczu. Pochowana zostanie na cmentarzu „Emaus” w Łowiczu.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2022-01-04 12:01:46)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2022-01-04 12:26:50)
Liczba odwiedzin: 106
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij