Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Grzegorza, Aleksandra
Dzisiaj jest: 24 kwietnia 2019

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
7 listopad 2018
Nasi przodkowie wielokrotnie oddawali krew w obronie Ojczyzny, wykazując się męstwem i poświęceniem. My na szczęście nie musimy przelewać krwi w walce, wciąż jednak możemy wykorzystać ją w dobrym celu.
Łowicki Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łowiczu, zachęcają wszystkich do udziału w akcji „Krew dla Niepodległej”.

Honorowe oddawanie krwi to jeden z najprostszych sposobów służby bliźnim, który pozwala ratować życie i zdrowie, a także inspiruje innych do działania. W ten symboliczny, a zarazem bardzo wymierny sposób uczcijmy 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Akcja skierowana jest do wszystkich mieszkańców Łowicza i ziemi łowickiej.

Krew będzie można oddać w ZSP nr 1 w Łowiczu, mieszczącym się przy ulicy Podrzecznej 30 15 listopada 2018 r. w godz. 9:00-11:00. Razem możemy pomóc wielu potrzebującym.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2018-11-07 12:03:20)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2018-11-07 12:03:24)
Liczba odwiedzin: 198
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij