Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Grzegorza, Aleksandra
Dzisiaj jest: 24 kwietnia 2019

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
5 listopad 2018
Informujemy, że w drugiej turze wyborów na burmistrza Łowicza, wygrał dotychczasowy burmistrz Krzysztof Jan Kaliński, zdobywając 7279 głosów poparcia. Jego kontrkandydat Jakub Wolski z KW Prawo i Sprawiedliwość zdobył 3457 głosów.
Krótko po otrzymaniu wyników głosowania burmistrz Łowicza Krzysztof Jan Kaliński podziękował wszystkim mieszkańcom z okazane wsparcie i zaufanie, zapewniając, że nadal będzie z zapałem pracował na rzecz miasta. Łowicz jest w dobrym miejscu, w dobrym stanie, pod każdym względem – zapewnił.

Podziękował także za poparcie Komitetowi Łączy nas Łowicz i Powiat Łowicki, który tworzą młodzi mieszkańcy ale również doświadczeni samorządowcy i radni oraz dwóm komitetom Łowickie.pl i Porozumienie Łowickie, które poparły go przed drugą turą.

Panu Krzysztofowi Janowi Kalińskiemu - Burmistrzowi Miasta Łowicza serdecznie gratulujemy, życząc dalszych owocnych lat pracy na rzecz naszego miasta!

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2018-11-05 15:38:54)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2018-11-05 15:44:12)
Liczba odwiedzin: 245
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij