Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Urszuli, Jakuba, Celiny
Dzisiaj jest: 21 października 2019

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
19 wrzesień 2019
Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie ogłoszenia zmiany lokalizacji Filii i Statutu Miejskiej Biblioteki im. Andrzeja Kazimierza Cebrowskiego w Łowiczu, będzie jednym z tematów XVI Sesji Rady Miejskiej w Łowiczu. Spotkanie odbędzie się, 26 września 2019 roku w Sali Radzieckiej łowickiego Ratusza Miejskiego. Początek sesji o godz. 12:00.

Porządek obrad:
 1. Otwarcie obrad XVI Sesji Rady Miejskiej w Łowiczu.
 2. Przyjęcie porządku obrad Sesji.
 3. Przyjęcie protokołu z XV Sesji Rady Miejskiej.
 4. Informacja o wykonaniu budżetu Miasta za I półrocze 2019 roku.
 5. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Gminie Miasto Łowicz za poprzedni rok szkolny, w tym o wynikach egzaminów gimnazjalnych.
 6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasto Łowicz na lata 2019-2032.
 7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian budżetu Miasta Łowicza na 2019 rok.
 8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przekazania środków finansowych Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu.
 9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przekazania środków finansowych Komendzie Powiatowej Policji w Łowiczu.
 10. Rozpatrzenie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie Regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w przedszkolach i szkołach prowadzonych przez Gminę Miasto Łowicz
 11. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie ogłoszenia zamiaru zmiany lokalizacji Filii Miejskiej Biblioteki im. A. K. Cebrowskiego w Łowiczu oraz ogłoszenia zamiaru zmiany Statutu Miejskiej Biblioteki im. A. K. Cebrowskiego w Łowiczu.
 12. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie ustalenia wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg gminnych Miasta Łowicza na cele niezwiązane z budową, przebudową, remontem, utrzymaniem i ochroną dróg.
 13. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchylenia uchwały nr LXII/492/2010 Rady Miejskiej w Łowiczu z dnia 26 sierpnia 2010 roku w sprawie podniesienia kwoty dodatku do zasiłku rodzinnego z tytułu wychowania dziecka w rodzinie wielodzietnej oraz kwoty dodatku do zasiłku rodzinnego z tytułu kształcenia i rehabilitacji dziecka niepełnosprawnego.
 14. Informacja Burmistrza Miasta o działaniach w okresie miedzy Sesjami.
 15. Interpelacje i zapytania - sprawy różne.
 16. Ustalenie terminu następnej Sesji Rady Miejskiej.
 17. Zakończenie obrad XVI Sesji Rady Miejskiej w Łowiczu.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2019-09-19 14:37:51)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2019-09-19 14:38:28)
Liczba odwiedzin: 345
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij