Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Łowiczu

Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Dzisiaj jest: 20 października 2019

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Kontakt

Wyszukiwarka


Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne


Stypendia artystyczne


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Stypendium Miasta Łowicza za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej.

Osoby  zajmujące się twórczością artystyczną, na stałe zameldowane w Łowiczu i które nie ukończyły 30 roku życia mają możliwość wystąpienia do Burmistrza Miasta Łowicza z wnioskiem o przyznanie stypendium  za wysokie osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej. Stypendium można otrzymać wyłącznie na wykonanie w ustalonym terminie określonego przedsięwzięcia – realizacji programu stypendialnego.

Wnioski należy składać do Biura ds. Kultury, Sportu, Turystyki i Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego w Łowiczu, Pl. Stary Rynek 3 (kamienica - wejście w bramie) w godzinach pracy urzędu w terminie do dnia 31 października jeśli dotyczą stypendium całorocznego i półrocznego na pierwsze półrocze danego roku lub do 30 kwietnia jeśli dotyczą stypendium półrocznego otrzymywanego w drugim półroczu danego roku kalendarzowego. Stypendium przyznawane jest w wysokości 100, 300, 500 lub 1.000 złotych na zasadach określonych w umowie stypendialnej.

Wzór wniosku o przyznanie stypendium można pobrać w Biurze ds. Kultury, Sportu, Turystyki i Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego w Łowiczu, Pl. Stary Rynek 3 (kamienica – wejście w bramie) lub na stronie internetowej (poniżej) lub Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Łowiczu.

Do wniosku należy złożyć:
  • rekomendację opiekuna artystycznego, dyrektora instytucji kultury, szkoły, związku twórczego lub innej organizacji mogącej ocenić projekt stypendialny pod względem merytorycznym,
  • w przypadku gdy wnioskującym jest uczeń lub uczennica, student/studentka zaświadczenie wdane przez szkołę/uczelnię potwierdzające ten fakt.
Szczegółowe warunki i tryb przyznawania stypendium Miasta Łowicza oraz jego wysokość określa UCHWAŁA Nr XXIX/191/2016 RADY MIEJEKIEJ W ŁOWICZU z dnia 25 sierpnia 2016 r.

Pliki do pobrania:
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2016-09-20 16:14:14)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2019-05-30 13:00:28)
Liczba odwiedzin: 401
Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij