Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
8 styczeń 2019
Zakończona została druga edycja akcji „Zjedz obiad z seniorem” w Łowiczu. Głównym celem akcji, koordynowanej przez Urząd Miejski w Łowiczu, było przeciwdziałanie samotności i promocja wolontariatu. Akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem i polegała na comiesięcznych wizytach wolontariuszy u seniorów, którzy zanosili im bezpłatne obiady, ufundowane przez łowickich restauratorów.
Drugą edycję wsparły restauracje: „Polonia w Zaciszu” z ul. Kaliska 5, „Stara Łaźnia” z ul. Tkaczew 8, „Powroty” ze Starego Rynku 24, „Jarzyniak” z Przyrynku 16, „Polonia” ze Starego Rynku 4, „Cafe Brama” z ul. Zduńskiej 57a, „Na poddaszu” z ul. Zduńskiej 42 i Zakład Aktywności Zawodowej Stowarzyszenia Wsparcie Społeczne „Ja- Ty- My” z ul. Powstańców 1863 r.

Bardzo dziękujemy restauratorom, pracownikom restauracji oraz wolontariuszom za udział w akcji. Dzięki Wam kolejnych 21 seniorów, chociaż przez chwilę, nie czuło się samotnych.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2019-01-08 12:12:41)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2019-01-08 12:12:45)
Liczba odwiedzin: 184
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij