Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Komunikaty i ogłoszenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
19 sierpień 2019
Objazd będzie odbywał się ulicą Mickiewicza i ul. Młodzieżową. Dojazd do ul. Słowackiego i ul. Norwida ul. Szkolną, w obu kierunkach. Dojazd do posesji przy ul. Topolowej, w szczególnie uzasadnionych przypadkach po placu budowy. Należy się w tym wypadku stosować do tymczasowego oznakowania.
Zamkniecie ulicy, spowodowane będzie prowadzonym na niej pracami. W tym czasie przebudowana zostanie nawierzchnia drogi oraz przesunięte wiaty przystankowe MZK, tak by stały się one integralną częścią, powstającej wzdłuż lewej strony ulicy, ścieżki rowerowej. Połączy ona istniejący już pas dla rowerzystów przy ul. Starościńskiej z tym przy ul. Tuszewskiej. Odcinek ulicy od ul. Tuszewskiej do Ułańskiej, będzie frezowany i na nowo asfaltowany.

Inwestycje na zlecenie ratusza, prowadzi firma Trakt z Kutna.

Prosimy o wyrozumiałość i ostrożną jazdę w tym rejonie. Każda budowa czy przebudowa części miasta w celu poprawy jej funkcyjności, niesie ze sobą pewne utrudnienia, związane z prowadzonymi pracami.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2019-08-19 11:12:34)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2019-08-19 11:49:29)
Liczba odwiedzin: 182
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij