Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Komunikaty i ogłoszenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
29 marzec 2018
Urząd Miejski w Łowiczu informuje, iż w związku z budową ronda w ciągu ulicy 1-go Maja od dnia 4 kwietnia 2018 roku, od godzin porannych nastąpi zamkniecie ulicy 1-go Maja w Łowiczu. Zalecany objazd ulicą Arkadyjską i ul. Bolimowską, na przejazd kolejowy na ul. 3-go Maja i ul. A. Krajowej.
Objazd ul. Klickiego będzie zorganizowany ul. Turystyczną i ul. Pałacową do ul. Kaliskiej a dla samochodów ciężarowych i autobusów ul. Magazynową do ul. Tkaczew.

Dla osób poruszających się od strony Skierniewic, zalecamy przejazd przez Bełchów, Dzierzgów i Bobrowniki w stronę kościoła. W Bobrownikach za kościołem, pierwsza droga w prawo na Parmie w stronę Placencji a następnie w Zielkowicach przy krzyżu, w lewo do ulicy Wiejskiej lub ul. Czajki w Łowiczu.

Planowany termin zakończenia objazdów czerwiec 2018 roku.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
Pliki do pobrania:

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2018-03-30 13:02:13)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2018-04-05 11:42:21)
Liczba odwiedzin: 893
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij