Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Kosmy, Damiana, Cypriana
Dzisiaj jest: 26 września 2022

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Osoby


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie: Paweł Pięta
Paweł Pięta
Stanowisko: Radny
Komórka org.: Rada Miejska
Nr telefonu: 504 100 740

Paweł Pięta (ur. 23 lutego 1980 roku w Łowiczu)

Wykształcenie. Jest magistrem zarządzania oraz absolwentem Liceum Ogólnokształcącego im. J. Chełmońskiego w Łowiczu. Obecnie jest słuchaczem studiów doktoranckich na Wydziale Nauk Ekonomicznych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ukończył również studia podyplomowe „Opracowywanie i zarządzanie projektami UE” na macierzystej uczelni.

Zawodowo. Pracuje w Centrali Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie na stanowisku starszego specjalisty, gdzie odpowiedzialny jest za przygotowanie analiz dotyczących częstości występowania nieprawidłowości w działaniach obsługiwanych przez ARiMR. Doświadczenie, które posiada zdobył również pracując w takich instytucjach jak: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Raiffeisen Bank Polska S.A. czy ówczesne Ministerstwo Gospodarki i Pracy.

Po godzinach. Od 2013 roku jako Latarnik Polski Cyfrowej prowadzi w powiecie łowickim bezpłatne zajęcia z obsługi komputera i Internetu dla osób 50+. Zaangażowany jest również w działalność Stowarzyszenia Regionalnego „Boczki Chełmońskie” i łowickiego Stowarzyszenia Rehabilitacyjno-Edukacyjnego „Karino”.

Prywatnie. Mieszka z żoną Katarzyną i dwójką dzieci Stanisławem i Stefanią na Osiedlu Kostka. Wychował się we wsi Boczki koło Łowicza. Uwielbia jeździć na rowerze. Jego hobby to także modelarstwo. Wolny czas spędza z rodziną na wycieczkach rowerowych po Polsce. Jest Honorowym Krwiodawcą i posiada srebrną odznakę Zasłużonego Dawcy Krwi. Przez 14 lat tańczył w Regionalnym Zespole Pieśni i Tańca „Boczki Chełmońskie”. Jest członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Boczkach.

Kontakt. e-mail , telefon: 5041 00 740, strona www.pawelpieta.pl


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Jacek Foks (2014-12-02 10:35:10)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2020-05-05 15:06:07)
Liczba odwiedzin: 5160
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij