Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Bogdana, Borysa
Dzisiaj jest: 10 sierpnia 2022

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Sesje Rady Miejskiej


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Sesja:XLIII sesja Rady Miejskiej z dnia 28 października 2021
Treść:Porządek obrad:
 1. Otwarcie obrad XLIII Sesji Rady Miejskiej w Łowiczu.
 2. Przyjęcie porządku obrad Sesji.
 3. Przyjęcie protokołów z XXIX, XL, XLI, XLII Sesji Rady Miejskiej.
 4. Interpelacje i zapytania.
 5. Informacja Burmistrza Miasta o działaniach w okresie między Sesjami.
 6. Sprawy różne - dyskusja.
 7. Analiza oświadczeń majątkowych za 2020 rok.
 8. Rozpatrzenie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie zasad korzystania z obiektów i urządzeń użyteczności publicznej Gminy Miasta Łowicza – Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łowiczu, sposobu ustalania opłat za ich korzystanie oraz powierzania Burmistrzowi Miasta Łowicza uprawnienia do stanowienia o ich wysokości.
 9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zasad korzystania i ustalenia opłat za wynajem i dzierżawę pomieszczeń szkolnych w szkołach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Łowicz;
 10. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyboru radnych do Komisji Stypendialnej powoływanej przez Burmistrza Miasta Łowicza do rozpatrzenia wniosków o przyznanie stypendiów osobom zajmującym się twórczością artystyczną
 11. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyboru radnych do Komisji powoływanej przez Burmistrza Miasta Łowicza do rozpatrzenia wniosków o przyznanie stypendiów sportowych, wniosków o przyznanie nagród i wyróżnień zawodnikom i trenerom za osiągnięcie wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym w 2021 roku.
 12. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian budżetu Miasta Łowicza na 2021 rok.
 13. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości.
 14. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia i uchwalenia Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie miasta Łowicza.
 15. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji mieszkaniowej w Łowiczu przy ulicy Nadbzurzańskiej Dolnej 8 i 10.
 16. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na nienależyte wykonywanie obowiązków przez Urząd Miasta w Łowiczu wynikających z ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminie.
 17. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na bezczynność Burmistrza w sprawie realizacji ustawowego obowiązku rozliczenia odszkodowania za grunt.
 18. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia wniosku o nadanie osiedlu usytuowanemu przy ul. Bolimowskiej oraz ul. Żwirki i Wigury oficjalnej nazwy „Osiedle Lotników”.
 19. Ustalenie terminu następnej Sesji Rady Miejskiej.
 20. Zakończenie obrad XLIII Sesji Rady Miejskiej w Łowiczu.
Kadencja:VIII 2018/2023
Data:2021-10-22
Pliki:

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Jacek Foks (2021-10-22 10:18:28)
Informację zmodyfikował(a): Jacek Foks (2021-11-17 14:35:09)
Liczba odwiedzin: 471
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij