Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Archiwum 2008-2010


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Dotacje dla stowarzyszeń kultury fizycznej

„Urząd Miejski w Łowiczu, Społeczna Rada Sportu działająca przy Burmistrzu Miasta Łowicza zaprasza do współpracy i podejmowania działań na rzecz społeczności lokalnej w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu, poprzez szkolenie dzieci i młodzieży, organizację zawodów i rozgrywek sportowych, na realizację których ubiegać się można jak w latach ubiegłych o dotacje z budżetu miasta Łowicza.

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie, zmieniły się dotychczasowe zasady i tryb udzielania dotacji dla organizacji pozarządowych, niedziałających w celu osiągnięcia zysku, wykonujących zadania gminy w sferze upowszechniania kultury fizycznej i sportu. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich zainteresowanych współpracą w tym zakresie, na naszej stronie "dotacje" zamieszczać będziemy aktualnie obowiązujące akty prawa powszechnego i lokalnego.

Pozostawiamy również do Państwa dyspozycji informację o konkursie na realizację zadań publicznych w sferze kultury fizycznej i sportu na 2010 rok. O nowych konkursach będziemy państwa informować na bieżąco.

Ułatwiając Państwu pracę zamieszczamy poniżej obowiązujące przepisy prawa odnoszące się bezpośrednio do procedur przyznawania i rozliczania dotacji w sferze kultury fizycznej i sportu.
Pliki do pobrania:
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2008-10-09 14:33:01)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2010-01-22 15:54:38)
Liczba odwiedzin: 254
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij