Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Menu lewe

Kalendarium Klubu Seniora „Radość” w Łowiczu


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
19 grudnia 2008 r.
Klub Seniora „Radość” w Łowiczu, wspólnie z Radą Osiedla im. Stefana Starzyńskiego zorganizował uroczystość wigilijną. Spotkanie odbyło się w Gimnazjum nr. 1 w Łowiczu i skierowane było do członków Klubu oraz mieszkańców Łowicza. W imprezie wzięło udział ponad 150 osób. Podczas uroczystości wystąpił chór Klubu Seniora śpiewając kolędy oraz dzieci z przedszkola nr. 7 wystawiając Jasełka. Podczas wigilijnego spotkania obecni byli również przedstawiciele władz miasta i powiatu oraz organizacji i stowarzyszeń współpracujących z Klubem Seniora.

14 stycznia 2009 r.
Chór Klubu Seniora „Radość” uczestniczył w noworocznym spotkaniu Koła Diabetyków w Łowiczu , które odbyło się w Domu Nauczyciela. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze przy kolędach i innych pieśniach.

20 stycznia 2009 r.
Z okazji Dnia Babci i Dziadka, sześcioosobowa delegacja Klubu Seniora wzięła udział w uroczystości zorganizowanej przez Klub Seniora w Zdunach. Uroczystość rozpoczęto projekcją filmu „Nie kłam kochanie”. Po filmie obejrzano przygotowana przez organizatorów część artystyczną. Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem.

24 stycznia 2009 r.
Klub Seniora w Bełchowie zorganizował Bal Karnawałowy na który zaproszeni zostali również przedstawicieli naszego Klubu Seniora „ Radość „ w Łowiczu. Z zaproszenia skorzystało 5 osób. Bal rozpoczął się promocją książki Józefa Panako pt.„Chłopi”. Następnie uczestnicy spotkania mogli wysłuchać występu przygotowanego przez chór Klubu Seniora ze Skierniewic. Spotkanie zakończył wspólna następnie poczęstunek z oprawa muzyczną.

7 lutego 2009 r.
Klub Seniora „Radość” w Łowiczu, zorganizował Bal Karnawałowy, na który zostali zaproszeni przedstawiciele Klubu Seniora z Bełchowa i Zdun oraz organizacji i stowarzyszeń współpracujących z Klubem.
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2009-02-09 11:21:40)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2009-02-09 11:22:25)
Liczba odwiedzin: 327
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij