Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz zakres:  
Zdjęcie do aktualności: Dowiedzieli się jak tworzyć projekty w ramach ...
17 luty 2020
W sali radzieckiej łowickiego ratusza, 14 lutego 2020 r. zorganizowane zostało spotkanie informacyjne, dotyczące tworzenia projektów w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich. W czasie spotkania można było dowiedzieć się m.in. kto i na jakie cele może otrzymać dotacje, jak przygotować w niosek oraz jest zakres merytoryczny projektu?


Zdjęcie do aktualności: Komunikat!
17 luty 2020
Informujemy, że we wtorek, 18 lutego 2020 r. na ul. Bielawskiej w Łowiczu, prowadzone będą prace drogowe, związane z naprawą kanalizacji deszczowej. W związku z powyższym, ul. Bielawska w tym dniu, będzie nieprzejezdna.


Zdjęcie do aktualności: Start w cyfrowy świat dla seniorów!
14 luty 2020
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu zaprasza seniorów do udziału w bezpłatnych warsztatach komputerowych pn. „Start w cyfrowy świat”. Celem akcji jest zapoznanie osób po 50 roku z komputerem i Internetem.


Zdjęcie do aktualności: Będzie łatwiej pomagać!
13 luty 2020
W Łowiczu mieszka wiele osób czynnie biorących udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, wspierających osoby potrzebujące pomocy. Co jakiś czas można o nich przeczytać m.in. w lokalnych mediach. Pomoc można okazywać na różny sposób. Biorąc udział w licytacjach, pełniąc funkcje kwestarza lub po prostu… zbierać nakrętki.


Zdjęcie do aktualności: Myśl biznesowo – Fundusze Europejskie na rozwój ...
11 luty 2020
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Myśl biznesowo - Fundusze Europejskie na rozwój działalności”. Spotkanie odbędzie się 27 lutego 2020 r. w godz. 10:00 – 12:00 (rejestracja od godz. 9:45) na sali wykładowej Biblioteki Pedagogicznej w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Łowiczu przy ul. Ułańska 2.


Zdjęcie do aktualności: Uwaga! Silny wiatr!
10 luty 2020
Informujemy, że od godz. 21:00 dnia 9 lutego 2020 r. do godz. 21:00 dnia 10 lutego 2020 r. przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 95 km/h. Lokalnie do 100 km/h, w nocy z południa i południowego zachodu, w dzień z południowego zachodu i zachodu. Najsilniejszy wiatr rano oraz ponownie po południu.


Zdjęcie do aktualności: KOMUNIKAT!
6 luty 2020
Burmistrz Łowicza Krzysztof Jan Kaliński informuje, że w ramach realizacji tegorocznego Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii realizowana będzie, kolejna edycja zajęć edukacyjno-terapeutycznych, skierowanych do osób z syndromem Dorosłych Dzieci Alkoholików, mieszkańców Łowicza.


Zdjęcie do aktualności: Zainwestuj w ekologię to się opłaca!
5 luty 2020
Burmistrz Miasta Łowicza informuje, że w ramach Programu Priorytetowego „DESZCZÓWKA – Gromadzenie wód opadowych” prowadzonego przez Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, możliwe jest uzyskanie dofinansowania w imieniu mieszkańców przez Miasto Łowicz na wsparcie zadań z zakresu budowy:


Zdjęcie do aktualności: Ostrzeżenie pogodowe. Uwaga oblodzenie!
4 luty 2020
Informujemy, że od godz. 4:00 dnia 5 lutego 2020 r. do godz. 10:00 dnia 5 lutego 2020 r. prognozuje się zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem lub śniegu.


Zdjęcie do aktualności: KOMUNIKAT!
4 luty 2020
Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi, dotyczącymi realizacji zadania pn. „Budowa drogi stanowiącej połączenie ulicy Warszawskiej i Bolimowskiej na terenie miasta Łowicza wraz z budową ronda na ul. Warszawskiej i ronda na ul. Bolimowskiej” w dniach od 4 do 7 lutego 2020 r. na ulicy Warszawskiej i Bolimowskiej, wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym!


1 | 2
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2015-11-12 11:26:48)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2020-02-17 11:25:16)
Liczba odwiedzin: 109508
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij