Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Heleny, Ilony
Dzisiaj jest: 18 sierpnia 2022

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Koronawirus - informacje i zalecenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz zakres:  
Zdjęcie do aktualności: Ograniczenia krajowe od 1 grudnia
30 listopad 2021
Informujemy, że 1 grudnia 2021 r. obowiązywać będą kolejne, częściowe obostrzenia sanitarne. To odpowiedź Ministerstwa Zdrowia na wciąż rosnącą liczbę zakażeń i ryzyko pojawienia się w Polsce Omikronu, nowego, groźniejszego wariantu koronawirusa. Obostrzenia ograniczać się będą do limitu klientów w restauracjach, sklepach, galeriach handlowych czy siłowniach. Niezmiennie obowiązują też zasady: zachowania dystansu, dezynfekcji rąk, noszenia maseczek.


Zdjęcie do aktualności: KOMUNIKAT
20 maj 2021
Informujemy, że w związku z wciąż trwającym stanem epidemicznym, spowodowanym obecnością wirusa SARS -CoV-2 w Polsce, nadal występują ograniczenia w załatwianiu spraw w Urzędzie Miejskim w Łowiczu. Wszelkie sprawy rozpatrywane są wyłącznie przez Biuro Podawcze, znajdujące się w budynku ratusza miejskiego (wejście po prawej stronie, po przekroczeniu bramy od strony Starego Rynku).


Zdjęcie do aktualności: Bezpłatne maseczki jednorazowego użytku
16 kwiecień 2021
Szanowni Państwo. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców, Urząd Miejski w Łowiczu, będzie prowadził dystrybucję maseczek jednorazowego użytku przekazanych przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.


Zdjęcie do aktualności: Komunikat
4 luty 2021
W związku z codziennym funkcjonowaniem w sytuacji trwającej pandemii covid-19 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łowiczu informuje o możliwości skorzystania z bezpłatnego poradnictwa psychologicznego


Zdjęcie do aktualności: Zgłaszanie na szczepienia i dowóz osób do punktów ...
20 styczeń 2021
Szanowni Mieszkańcy ! Informujemy, że w ramach Narodowego Programu Szczepień  przeciwko COVID-19, od 15 stycznia 2021 r. ruszyła rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19 dla Polaków z I grupy, czyli seniorów, nauczycieli i służb mundurowych. W pierwszej kolejności rejestrują i umawiają się na termin szczepień osoby 80+. Od 22 stycznia 2021 r. osoby 70 +


Zdjęcie do aktualności: #SzczepimySię
14 styczeń 2021
Ruszyła kampania Ministerstwa Zdrowia, promująca Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19. Szczepienia te są dla nas szansą na powrót do normalności. Szansą do ponowne otwarcia restauracji i instytucji kultury. Chyba wszyscy mamy już dość tej pandemii i związanymi z nią, niestety koniecznymi, obostrzeniami sanitarnymi.


Zdjęcie do aktualności: Szanowni Mieszkańcy!
14 styczeń 2021
Informujemy, że w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19, na terenie naszego Miasta punkty szczepień znajdują się:


Zdjęcie do aktualności: Abyśmy wszyscy byli zdrowi
8 styczeń 2021
Informujemy, że Miasto Łowicz pracuje nad procedurami dowożenia mieszkańców, którzy będą mieli problem z dojazdem do punktów szczepień.


Zdjęcie do aktualności: Strategia walki z pandemią COVID-19 - jesień 2020
23 listopad 2020
Strategia obrazuje najważniejsze zmiany kierunkowe, jakie zostaną podjęte w celu skutecznej walki z pandemią wirusa COVID-19 przy jednoczesnym, uwzględnieniu długofalowych konsekwencji wprowadzania obostrzeń.


Zdjęcie do aktualności: Cała Polska strefą czerwoną
26 październik 2020
Od 24 października obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa! W związku z dynamiczną sytuacją epidemiczną na dzisiejszej konferencji premiera i ministra zdrowia ogłoszone zostały najnowsze zasady bezpieczeństwa, które mają przyczynić się do wyhamowania rozwoju epidemii w Polsce.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2020-04-08 11:36:37)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2021-11-30 12:24:55)
Liczba odwiedzin: 190
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij