Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Stypendia artystyczne


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Stypendium Miasta Łowicza za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej.

Osoby zajmujące się twórczością artystyczną, na stałe zameldowane w Łowiczu i które nie ukończyły 30 roku życia mają możliwość wystąpienia do Burmistrza Miasta Łowicza z wnioskiem o przyznanie stypendium  za wysokie osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej. Stypendium można otrzymać wyłącznie na wykonanie w ustalonym terminie określonego przedsięwzięcia – realizacji programu stypendialnego.

Wnioski należy składać do Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Łowiczu, Pl. Stary Rynek 3 w godzinach pracy urzędu w terminie do dnia 31 października jeśli dotyczą stypendium całorocznego i półrocznego na pierwsze półrocze danego roku lub do 30 kwietnia jeśli dotyczą stypendium półrocznego otrzymywanego w drugim półroczu danego roku kalendarzowego. Stypendium przyznawane jest w wysokości 100, 300, 500 lub 1.000 złotych na zasadach określonych w umowie stypendialnej.

Wzór wniosku o przyznanie stypendium można pobrać w Wydziale Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Łowiczu, Pl. Stary Rynek 3 lub na stronie internetowej (poniżej) oraz Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Łowiczu.

Do wniosku należy złożyć:
  • rekomendację opiekuna artystycznego, dyrektora instytucji kultury, szkoły, związku twórczego lub innej organizacji mogącej ocenić projekt stypendialny pod względem merytorycznym,
  • w przypadku gdy wnioskującym jest uczeń lub uczennica, student/studentka zaświadczenie wdane przez szkołę/uczelnię potwierdzające ten fakt.
Szczegółowe warunki i tryb przyznawania stypendium Miasta Łowicza oraz jego wysokość określa UCHWAŁA Nr XXIX/191/2016 RADY MIEJEKIEJ W ŁOWICZU z dnia 25 sierpnia 2016 r.

Pliki do pobrania:
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2016-09-20 16:14:14)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2021-11-22 09:57:37)
Liczba odwiedzin: 774
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij