Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Daniela, Wawrzyńca
Dzisiaj jest: 21 lipca 2019

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
11 lipiec 2019
W sali kinowej Łowickiego Ośrodka Kultury, 10 lipca 2019 r. odbyło się spotkanie informacyjne, dotyczące uzyskania dofinansowania na wymianę pieców, zorganizowane przez Urząd Miejski w Łowiczu. W spotkaniu wzięło udział ponad 60 osób.
Miasto w imieniu mieszkańców zamierza aplikować w konkursie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach działania IV.4 Zmniejszenie emisji zanieczyszczeń Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 - 2020.

W ramach konkursu możliwe jest uzyskanie dofinansowanie na wymianę niskosprawnych i nieekologicznych źródeł ciepła na nowe źródła ciepła, bardziej ekologiczne (piece) oraz inwestycje zwiększające efektywność energetyczną i ograniczające zapotrzebowanie na energię w budynkach wraz z wymianą niskosprawnych i nieekologicznych źródeł ciepła na nowe źródła ciepła, bardziej ekologiczne (termomodernizacja i piece).

Spotkanie prowadzili Robert Oberman naczelnik Wydziału do Spraw Pozyskiwania Środków Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Łowiczu i Jakub Lenarczyk, który przedstawił najważniejsze zagadnienia związane z projektem.

Informacje na temat projektu i składania wniosków można uzyskać w budynku ratusza (pokój nr. 6).
Pliki do pobrania:

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2019-07-11 11:43:00)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2019-07-17 12:16:01)
Liczba odwiedzin: 179
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij