Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Bogusława, Katarzyny
Dzisiaj jest: 22 marca 2018

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz zakres:  
Zdjęcie do aktualności: Więcej patroli, większe bezpieczeństwo
21 marzec 2018
Burmistrz Miasta Łowicza Krzysztof Jan Kaliński i Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu, podinspektor Grzegorz Radzikowski podpisali dzisiaj, 21 marca 2018 r., Porozumienie w sprawie przekazania większych środków finansowych dla łowickiej Policji.


Zdjęcie do aktualności: Zagraniczni dziennikarze odwiedzili łowickie ...
21 marzec 2018
W Łowiczu gościła grupa dziennikarzy prasy branżowej sektora spożywczego z Niemiec, Rosji, Ukrainy oraz Francji. Goście przybyli na zaproszenie Urzędu Miejskiego w Łowiczu, realizującego działania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. II Oś priorytetowa: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka, Działanie: II.2: Internacjonalizacja przedsiębiorstw, Poddziałanie: II.2.2: Promocja gospodarcza regionu.


Zdjęcie do aktualności: Bezpłatna pomoc prawnika i psychologa
20 marzec 2018
W ramach realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii, Urząd Miejski w Łowiczu rozpoczął realizację przedsięwzięcia z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Jego elementem są dyżury prawnika i psychologa, świadczących bezpłatną pomoc specjalistyczną mieszkańcom Łowicza.


Zdjęcie do aktualności: KOMUNIKAT
16 marzec 2018
Ostrzegamy przed możliwymi, intensywnymi opadami śniegu i porywistym wiatrem, występującym dziś, 16 marca 2018 r. od godz. 16:00 do jutra, 17 marca 2018 r. do godz. 17:00. Prosimy o zachowanie ostrożności i zabezpieczenie przedmiotów na balkonach.


Zdjęcie do aktualności: Popołudnie z Biznesem: Fundusze na rozwój Twojej ...
12 marzec 2018
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają przedsiębiorców z Łowicza do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącego instrumentów wsparcia dla małych i średnich firm. Uczestnicy poznają najnowsze możliwości skorzystania z funduszy na rozwój, dotacji i pożyczek oraz instrumentów wsparcia w zdobywaniu rynków zagranicznych oraz środków na szkolenia pracowników.


Zdjęcie do aktualności: Informacja
8 marzec 2018
Informujemy, że w dniu 14 marca 2018 r. kasa Urzędu Miejskiego w Łowiczu będzie czynna do godz. 15:30


Zdjęcie do aktualności: Zajęcia edukacyjno-terapeutyczne
2 marzec 2018
Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Łowiczu informuje, że w ramach realizacji tegorocznego Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii rozpoczyna realizację zajęć edukacyjno -terapeutycznych dla osób z syndromem Dorosłych Dzieci Alkoholików, dla mieszkańców naszego miasta.


Zdjęcie do aktualności: Pamiętali o Żołnierzach Wyklętych
1 marzec 2018
Dziś w Polsce obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pamiętając o tym ważnym dniu, burmistrz Łowicza Krzysztof Jan Kaliński, zastępca burmistrza Bogusław Bończak i przewodniczący Rady Miejskiej w Łowiczu Michał Trzoska, złożyli wieńce i zapalili znicze przed pomnikami i tablicami upamiętniającymi Żołnierzy Wyklętych i walczących o wolność Ojczyzny.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2015-11-12 11:26:48)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2018-03-21 16:35:00)
Liczba odwiedzin: 89498
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij