Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Dzisiaj jest: 22 lutego 2020

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz zakres:  
Zdjęcie do aktualności: Pierwsza rocznica śmierci biskupa łowickiego ...
21 luty 2020
Dziś, 21 lutego 2020 r. przypada pierwsza rocznica śmierci, pierwszego biskupa łowickiego Alojzego Orszulika - Honorowego Obywatela Miasta Łowicza! Kawalera Orderu Orła Białego i uczestnika obrad Okrągłego Stołu. „Odszedł do Pana” 21 lutego 2019 r. w wieku 90 lat. Z Łowiczem związany był od 1992 roku, gdy stanął na czele nowo utworzonej diecezji łowickiej.


Zdjęcie do aktualności: „Dni otwarte” w łowickich Szkołach Podstawowych
21 luty 2020
W szkołach działających na terenie miasta Łowicza, odbywać się będą „Dni otwarte” w czasie których kandydaci do klas pierwszych i ich rodzice, będą mogli zapoznać się z ofertą dydaktyczno-wychowawczą oraz warunkami lokalowymi danej placówki.


Zdjęcie do aktualności: KONKURS na najlepszą pracę dyplomową, dotyczącą ...
20 luty 2020
Mając na uwadze potrzebę zwiększonego zainteresowania problematyką Miasta Łowicza i regionu łowickiego, jego promocję poprzez prowadzenie badań naukowych i publikowania efektów badawczych o charakterze regionalnym przez studentów uczelni wyższych Burmistrz Miasta Łowicza Krzysztof Jan Kaliński ogłasza XVII edycję Konkursu na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą problematyki związanej z Miastem Łowiczem.


Zdjęcie do aktualności: Dowiedzieli się jak tworzyć projekty w ramach ...
17 luty 2020
W sali radzieckiej łowickiego ratusza, 14 lutego 2020 r. zorganizowane zostało spotkanie informacyjne, dotyczące tworzenia projektów w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich. W czasie spotkania można było dowiedzieć się m.in. kto i na jakie cele może otrzymać dotacje, jak przygotować w niosek oraz jest zakres merytoryczny projektu?


Zdjęcie do aktualności: Komunikat!
17 luty 2020
Informujemy, że we wtorek, 18 lutego 2020 r. na ul. Bielawskiej w Łowiczu, prowadzone będą prace drogowe, związane z naprawą kanalizacji deszczowej. W związku z powyższym, ul. Bielawska w tym dniu, będzie nieprzejezdna.


Zdjęcie do aktualności: Start w cyfrowy świat dla seniorów!
14 luty 2020
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu zaprasza seniorów do udziału w bezpłatnych warsztatach komputerowych pn. „Start w cyfrowy świat”. Celem akcji jest zapoznanie osób po 50 roku z komputerem i Internetem.


Zdjęcie do aktualności: Będzie łatwiej pomagać!
13 luty 2020
W Łowiczu mieszka wiele osób czynnie biorących udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, wspierających osoby potrzebujące pomocy. Co jakiś czas można o nich przeczytać m.in. w lokalnych mediach. Pomoc można okazywać na różny sposób. Biorąc udział w licytacjach, pełniąc funkcje kwestarza lub po prostu… zbierać nakrętki.


Zdjęcie do aktualności: Myśl biznesowo – Fundusze Europejskie na rozwój ...
11 luty 2020
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Myśl biznesowo - Fundusze Europejskie na rozwój działalności”. Spotkanie odbędzie się 27 lutego 2020 r. w godz. 10:00 – 12:00 (rejestracja od godz. 9:45) na sali wykładowej Biblioteki Pedagogicznej w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Łowiczu przy ul. Ułańska 2.


Zdjęcie do aktualności: Uwaga! Silny wiatr!
10 luty 2020
Informujemy, że od godz. 21:00 dnia 9 lutego 2020 r. do godz. 21:00 dnia 10 lutego 2020 r. przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 95 km/h. Lokalnie do 100 km/h, w nocy z południa i południowego zachodu, w dzień z południowego zachodu i zachodu. Najsilniejszy wiatr rano oraz ponownie po południu.


Zdjęcie do aktualności: KOMUNIKAT!
6 luty 2020
Burmistrz Łowicza Krzysztof Jan Kaliński informuje, że w ramach realizacji tegorocznego Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii realizowana będzie, kolejna edycja zajęć edukacyjno-terapeutycznych, skierowanych do osób z syndromem Dorosłych Dzieci Alkoholików, mieszkańców Łowicza.


1 | 2
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2015-11-12 11:26:48)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2020-02-21 11:49:42)
Liczba odwiedzin: 109515
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij