Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Dzisiaj jest: 17 stycznia 2018

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz zakres:  
Zdjęcie do aktualności: „Złote Gody” w łowickim ratuszu
15 styczeń 2018
Kolejne pary otrzymały z rąk burmistrza Łowicza Krzysztofa Jana Kalińskiego, odznaczenia nadane przez Prezydenta RP z okazji tzw. „Złotych Godów”, czyli przeżycia wspólnie 50 lat. Wśród jubilatów byli: Zofia i Stanisław Bury, Elżbieta i Józef Piechowscy, Marianna i Włodzimierz Raczek, Franciszka i Tadeusz Kowalczyk, Zofia i Józef Kolos, Anna i Józef Kołaczyńscy, Anna i Tadeusz Brzozowscy, Janina i Wiktor Staneccy oraz Henryka i Leszek Kubica (Państwo nie byli na uroczystości z powodu choroby).


Zdjęcie do aktualności: Nie ma już „Pasiaczka”
15 styczeń 2018
Łowickie Stowarzyszenie Abstynenckie „Pasiaczek”, które przez lata było wsparciem dla osób z problemami alkoholowymi, zakończyło swoja działalność. Jego rozwiązanie nastąpiło na skutek problemów kadrowych i wyczerpania się formuły działalności.


Zdjęcie do aktualności: LIII  Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Łowiczu
9 styczeń 2018
Rozpatrzenie uchwał dotyczących zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasto Łowicz na lata 2018-2024, zmian budżetu Miasta Łowicza na 2018 rok i ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji z budżetu Miasta Łowicza dla publicznych szkół prowadzonych przez podmiot inny niż Gmina Miasto Łowicz oraz tryb i zakres kontroli prawidłowości ich pobrania i wykorzystania, będzie jednym z tematów LIII Nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Łowiczu.


Zdjęcie do aktualności: Rekordowy, historyczny i niepowtarzalny
2 styczeń 2018
Rada Miejska w Łowiczu uchwaliła budżet Miasta Łowicza na 2018 rok. - To rekordowy, historyczny i niepowtarzalny budżet, jakiego Łowicz jeszcze nie widział – tak o przyszłorocznym planie finansowym miasta mówił burmistrz Łowicza Krzysztof Kaliński, przedstawiając projekt uchwały budżetowej w czasie LII Sesji Rady Miejskiej w Łowiczu, która odbyła się czwartek, 28 grudnia 2017 r. w ratuszu miejskim. Za przyjęciem budżetu głosowało 20 radnych, tylko jeden (Jakub Wolski) wstrzymał się od głosu. Nikt nie był przeciwny.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2015-11-12 11:26:48)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2018-01-15 14:20:27)
Liczba odwiedzin: 87303
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij