Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Jaromira, Augustyna
Dzisiaj jest: 28 maja 2017

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz zakres:  
Zdjęcie do aktualności: Święto wszystkich mam
26 maj 2017
Dziś Dzień Matki - święto obchodzone jako wyraz szacunku dla wszystkich matek. Data obchodów Dnia Matki zależy od kraju, w którym jest świętowany. W Polsce obchodzone jest 26 maja. W tym szczególnym dniu pamiętajmy o swoich mamach składając im i życzenia i kwiaty, wyrazy naszej miłości.


Zdjęcie do aktualności: Ważne dla sprzedających alkohol!
25 maj 2017
Zgodnie z art. 111 ust.7 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 487 z późn. zm.) przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż napojów alkoholowych, zobowiązani są do dokonania w terminie do 31 maja 2017 r., opłaty II raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.


Zdjęcie do aktualności: Skorzystaj z porad eksperta dotyczących pomocy ...
24 maj 2017
Zachęcamy Państwa do udziału w specjalistycznym, całodziennym warsztacie, prowadzonym przez eksperta z pomocy publicznej i pomocy de minimis. Szkoleniowcem będzie Pan Maciej Zasłona, niekwestionowany praktyk w zakresie pomocy publicznej i doświadczony trener, mający na swoim koncie kilkuletni staż w prowadzeniu specjalistycznych szkoleń.


Zdjęcie do aktualności: XLII Sesja Rady Miejskiej w Łowiczu
18 maj 2017
Sprawozdanie z realizacji Wieloletniego Programu Gospodarowania Mieszkaniowym Zasobem Gminy Miasta Łowicza na lata 2013 - 2017 za 2016 rok oraz informacja na temat stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie miasta Łowicza w 2016 roku, to główne tematy XLII Sesję Rady Miejskiej w Łowiczu. Spotkanie odbędzie się 25 maja 2017 r., tradycyjnie w sali radzieckiej, łowickiego ratusza. Początek sesji o godz. 12:00.


Zdjęcie do aktualności: Delegacja chińskich prawników odwiedziła Łowicz
18 maj 2017
Przedstawiciele kancelarii prawniczej z Chin gościli wczoraj, 17 maja 2017 r. w ratuszu miejskim w Łowiczu, gdzie spotykali się z burmistrzem Krzysztofem Kalińskim i jego zastępcą Bogusławem Bończakiem.


Zdjęcie do aktualności: Centrum Obsługi Przedsiębiorców ogłasza konkurs
16 maj 2017
Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Łodzi ogłosiło kolejny konkurs dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców z województwa łódzkiego. Tym razem dotyczy on opracowania nowego modelu biznesowego, pozwalającego na międzynarodowy rozwój firm.


Zdjęcie do aktualności: Odbyły się spotkania z przedsiębiorcami
15 maj 2017
W miniony piątek (12 maja br.) zakończył się cykl spotkań burmistrza Łowicza Krzysztofa Jana Kalińskiego i dyrektora Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego Izabeli Witaszek z łowickimi przedsiębiorcami. Miały one na celu wymianę wiedzy i doświadczeń niezbędnych do wytyczenia kierunków rozwoju gospodarczego miasta.


Zdjęcie do aktualności: Zareklamuj się za darmo na nowym portalu ...
11 maj 2017
Mając na uwadze dobro lokalnej przedsiębiorczości, intensyfikujemy działania w celu wsparcia i promocji łowickich przedsiębiorców. Zapraszamy zatem gestorów wszystkich branż działających na terenie Gminy Miasto Łowicz do skorzystania z prezentacji swojej firmy poprzez zgłoszenie profilu swojej działalności oraz do współtworzenia portalu łowickiej przedsiębiorczości.


Zdjęcie do aktualności: Fundusze Europejskie dla organizacji ...
9 maj 2017
W Łowiczu, 15 maja 2017 r. zorganizowane zostanie spotkanie informacyjne pn.„Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 - 2020”


Zdjęcie do aktualności: Odszedł wielki Honorowy Obywatel Miasta Łowicza
8 maj 2017
Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w niedzielę 7 maja 2017 r. ok. godz. 9.30 w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym (ul. Bursztynowa 2) zmarł w wieku 89. lat, w 63. roku kapłaństwa śp. ks. prał. Stefan Wysocki.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2015-11-12 11:26:48)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2017-05-26 12:22:04)
Liczba odwiedzin: 79497
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij