Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Dzisiaj jest: 20 października 2019

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz zakres:  
Zdjęcie do aktualności: Nowe aparaty KTG dla łowickiego szpitala
17 październik 2019
Oddział Położniczo-Ginekologiczny łowickiego szpitala doposażony został dwoma nowoczesnymi urządzenia KTG o wartości 102,5 tysiąca złotych. Sprzęt kupiło miasto, które co roku wspiera łowicką placówkę medyczną. Służyć będzie on kobietom w ciąży, jak i tym rodzącym (również w wodzie).


Zdjęcie do aktualności: Dla rolników
17 październik 2019
Informujemy, że Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Łowiczu ma nową siedzibę. Placówka mieści się obecnie w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Stanisławskiego 30a. Oficjalne otwarcie biura odbyło się, 10 października 2019 r.


Zdjęcie do aktualności: Konsultacje społeczne 2019: Kostka, Przedmieście, ...
17 październik 2019
Rozpoczęły się spotkania burmistrza Łowicza Krzysztofa Jana Kalińskiego z mieszkańcami dziesięciu łowickich osiedli. Celem corocznych spotkań jest przedstawienie założeń do przyszłorocznego budżetu miasta oraz wyłonienie trzech osiedlowych inwestycji, z których jedna zwycięży w finałowym głosowaniu i będzie realizowana w ramach budżetu obywatelskiego.


Zdjęcie do aktualności: Marek Boroski - Pszczelarzem Roku 2019!
17 październik 2019
Łowiczanin Marek Boroski, prezes Mazowieckiego Związku Pszczelarzy i Regionalnego Koła Pszczelarzy w Łowiczu, został uhonorowany tytułem Pszczelarza Roku 2019 w kategorii „Miód pszczeli spadziowy”.


Zdjęcie do aktualności: Podziękowania dla pracowników oświaty
15 październik 2019
W Sali Barokowej łowickiego Muzeum, odbyły się miejsko-powiatowe uroczystości z okazji Dnia Edukacji. W czasie spotkania burmistrz Łowicza Krzysztof Jan Kaliński i Starosta Łowicki Marcin Kosiorek za trud i pracę, nagrodził dyrektorów, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi miejskich i powiatowych placówek edukacyjnych.


Zdjęcie do aktualności: Życzenia dla pracowników oświaty
14 październik 2019
Szanowni Państwo. Dyrektorzy, Nauczyciele oraz Pracownicy Oświaty łowickich szkół i przedszkoli. Pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.


Zdjęcie do aktualności: Świętowali Złote Gody Małżeńskie
8 październik 2019
Kolejne pary odznaczone zostały prezydenckimi medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie". Uroczystość Złotych Godów Małżeńskich odbyła się w samo południe, 5 października 2019 r. w sali radzieckiej łowickiego ratusza.


Zdjęcie do aktualności: Inauguracja roku akademickiego 2019/20120 ...
1 październik 2019
W sali barkowej łowickiego muzeum, 1 października 2019 r., odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/20120 Łowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W uroczystości wzięli udział studenci uniwersytetu oraz wielu zaproszonych gości. Wśród nich obecny był m.in. burmistrz Łowicza Krzysztof Jan Kaliński i przewodniczący Rady Miejskiej w Łowiczu Henryk Zasępa.


Zdjęcie do aktualności: Policja w Żłobku Miejskim
1 październik 2019
Dzieci ze Żłobka Miejskiego w Łowiczu odwiedzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu. Nie była to typowa interwencja, a miłe spotkanie w czasie którego, opowiadali oni dzieciom o swojej pracy.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2015-11-12 11:26:48)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2019-10-17 14:42:24)
Liczba odwiedzin: 109223
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij