Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Gerarda, Teodora, Dory
Dzisiaj jest: 24 września 2017

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz zakres:  
Zdjęcie do aktualności: XLVIII Sesji Rady Miejskiej w Łowiczu
22 wrzesień 2017
Informacja o wykonaniu budżetu Miasta Łowicza za I półrocze 2017 r. i stanie realizacji zadań oświatowych w Gminie Miasto Łowicz za poprzedni rok szkolny, w tym o wynikach egzaminów gimnazjalnych, będą głównymi tematami XLVIII Sesji Rady Miejskiej w Łowiczu, która odbędzie się w sali konferencyjnej łowickiego ratusza. Początek sesji o godz. 12:00.


Zdjęcie do aktualności: Pobór krwi w łowickich szkołach
22 wrzesień 2017
Jak cenna jest krew, wiedząc o tym Ci, którzy kiedyś jej potrzebowali. Dlatego też Polski Czerwony Krzyż w Łowiczu co roku organizuje w szkołach ponadgimnazjalnych na terenie powiatu łowickiego pobór, tego życiodajnego dla człowieka płynu. W tym roku zaplanowane zostały cztery akcje honorowego krwiodawstwa.


Zdjęcie do aktualności: Konsultacje społeczne nad projektem programu ...
15 wrzesień 2017
Burmistrza Łowicza Krzysztof Jan Kaliński zaprasza organizacje pozarządowe, do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu programu współpracy Miasta Łowicza z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami o których mowa w art. 3 ust. 3 Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2018.


Zdjęcie do aktualności: Kolejne wsparcie dla łowickich przedsiębiorców
12 wrzesień 2017
Informacje odnoszące się do produktów kluczowych łowickich firm z sektora przetwórstwa rolno-spożywczego oraz charakterystyki gospodarczej miasta zawiera nowo wydany katalog branżowy i ulotki, przygotowany przez Urząd Miejski w Łowiczu przy współpracy łowickich przedsiębiorców. Publikacja przygotowana została w ramach realizacji projektu „Łowicz-centrum przetwórstwa rolno-spożywczego”, który jest skierowany do firm z branży spożywczej z rejonu łowickiego, jako forma promocji.


Zdjęcie do aktualności: MISJA – EMISJA 
Zainwestuj w ekologie. To się ...
8 wrzesień 2017
Burmistrz Łowicza Krzysztof Jan Kaliński informuje, że Miasto Łowicz zamierza aplikować w konkursie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania IV.1.2 Odnawialne źródła energii Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.


Zdjęcie do aktualności: Remont baszty gen. Stanisława Klickiego w Łowiczu
8 wrzesień 2017
Zakład Projektowo-Remontowo-Budowlany z Łowicza przeprowadzi remont zabytkowej baszty gen. Stanisława Klickiego w Łowiczu. Firma wygrała przetarg ogłoszony przez Urząd Miejski w Łowiczu.


Zdjęcie do aktualności: I Kongres Kultury Województwa Lubelskiego z ...
8 wrzesień 2017
W Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbył się I Kongres Kultury Województwa Lubelskiego. Hasłem spotykania była „Kultura i Gospodarka”. W Kongresie jako jeden z prelegentów wziął udział burmistrz Łowicza Krzysztof Jan Kaliński.


Zdjęcie do aktualności: Lista rankingowa osób ubiegających się o dotację ...
7 wrzesień 2017
Opracowana została lista rankingowa osób ubiegających się o dotację celową z budżetu Miasta Łowicza na dofinansowanie przedsięwzięć, mających na celu ograniczenie niskiej emisji, związanych z podnoszeniem efektywności energetycznej oraz wykorzystaniem układów wysokosprawnej kogeneracji i odnawialnych źródeł energii.


Zdjęcie do aktualności: Apel  Polskiego Czerwonego Krzyża
5 wrzesień 2017
W połowie sierpnia br. na skutek nawałnic, które przeszły przez Polskę tysiące osób straciło dach nad głową oraz dorobek swojego życia. Polski Czerwony Krzyż od razu podjął działania, w które po raz kolejny zaangażowali się nasi partnerzy: Castorama Polska, Coca Cola HBC Polska, Procter & Gamble, Auchan Polska i Turka Incest Sp. z o. o.


Zdjęcie do aktualności: Projekt Parking i Parking Control obsługuje ...
5 wrzesień 2017
Od 1 września Strefę Płatnego Parkowania na Starym i Nowym Rynku oraz ul. Zduńskiej obsługuje firma Projekt Parking i Parking Control z Poznania. Wygrała ona przetarg ogłoszony przez Urząd Miejski w Łowiczu. Zmiana operatora strefy związana była z wymianą parkometrów. Firma obsługiwała już strefę, więc obsługa „nowych” starych parkometrów nie powinna być kłopotliwa.


1 | 2
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2015-11-12 11:26:48)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2017-09-22 12:20:36)
Liczba odwiedzin: 82778
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij