Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny
Dzisiaj jest: 26 stycznia 2020

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
7 styczeń 2020
Zakład Oczyszczania Miasta, który na zlecenie Urzędu Miejskiego w Łowiczu odbiera w styczniu odpady komunalne z nieruchomości leżących na terenie Łowicza, opublikowała na swojej stronie internetowej harmonogram odbioru śmieci.
Szczegóły na stronie: http://www.zom-lowicz.pl/harmonogram-odbioru-odpadow-2020r/

Przypomnijmy, że od 1 stycznia 2020 r. miesięczna stawka opłaty za wywóz śmieci zbieranych w sposób selektywny wynosi 15 zł od osoby. Jeżeli właściciel nieruchomości nie segreguje odpadów, to zapłaci opłatę podwyższoną w wysokości 30 zł miesięcznie. Właściciele domków jednorodzinnych, którzy kompostują bioodpady w przydomowym kompostowniku, zostali objęci zwolnieniem z opłaty w wysokości 1 zł.

Opłatę należy wpłacać do ostatniego dnia miesiąca, za każdy miesiąc, w którym na danej nieruchomości powstały odpady komunalne. Wpłat można dokonywać przelewem na indywidualny rachunek bankowy albo gotówką lub kartą płatniczą w kasie Urzędu Miejskiego w Łowiczu.

Mieszkańcy spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych opłacają wywóz śmieci w czynszu.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2020-01-07 13:05:16)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2020-01-07 13:05:17)
Liczba odwiedzin: 122
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij