Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Joanny, Ksawerego, Luizy
Dzisiaj jest: 31 stycznia 2023

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
21 marzec 2022
Burmistrz Miasta Łowicza informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 marca 2022 roku w sprawie maksymalnej wysokości świadczenia pieniężnego, przysługującego z tytułu zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy oraz warunków przyznania tego świadczenia i przedłożenia jego wypłaty, wszystkie osoby, które zapewniły bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie uchodźcom z Ukrainy, w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, mogą obiegać się o świadczenie w kwocie 40 zł za osobę.
Świadczenie takie będzie przysługiwało nie dłużej niż za okres 60 dni, ale w szczególnie uzasadnionych przypadkach okres wypłaty świadczenia może być przedłużony i jest wypłacone z dołu (tj. za okres udzielenia pomocy).

WAŻNE!
Świadczenie nie przysługuje, jeżeli warunki zakwaterowania i wyżywienia zagrażają życiu lub zdrowiu ludzi lub gdy we wniosku podano nieprawdę.

Wszystkie pytania i wątpliwości proszę kierować do:
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łowiczu
Nr telefonu: 46 830 39 43
Pliki do pobrania:

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2022-03-21 15:40:58)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2022-03-30 11:48:50)
Liczba odwiedzin: 549
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij