Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Grzegorza, Aleksandra
Dzisiaj jest: 24 kwietnia 2019

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
9 listopad 2018
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łowiczu odbyły się miejsko-powiatowe uroczystości z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W czasie spotkania, zorganizowanego w auli szkoły, 9 listopada 2018 r. odbyło się ślubowanie klas pierwszych szkoły.
Uroczystość ślubowania poprzedził występ artystyczno-patriotyczny, przygotowany przez młodzież z ZSP nr 1. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz miejskich i powiatowych oraz placówek szkolnych i organizacji działających w Łowiczu. Wśród gości obecny był m.in. burmistrz Łowicza Krzysztof Jan Kaliński.

Miejsko-powiatowe uroczystości z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zakończyły się złożeniem kwiatów przed pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2018-11-09 16:46:45)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2018-11-09 16:57:24)
Liczba odwiedzin: 264
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij