Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei
Dzisiaj jest: 29 stycznia 2020

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
18 wrzesień 2019
Firma Bracia Urbanek z Łowicza została wyróżniona tytułem Firmy Roku w przetwórstwie owocowo-warzywnym na XII Europejskim Forum Gospodarczym w Łodzi. Gościem specjalnym spotkania odbywającego się w dniach 16-17 września 2019 r. był premier Mateusz Morawiecki.
Forum stanowi platformę wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami świata biznesu, nauki i władzami samorządowymi. Podobnie jak w latach minionych spotkali się na nim reprezentanci małych i średnich przedsiębiorstw, aby podzielić się swoimi doświadczeniami oraz poszukiwać nowych obszarów rozwoju. W czasie spotkania reprezentanci czołowych firm międzynarodowych pokazywali również w jaki sposób budować silne marki na arenie globalnej w oparciu o lokalne możliwości.

Program XII Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi składał się z prelekcji znanych polskich i zagranicznych ekspertów oraz branżowych paneli tematycznych w czasie których była możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Tytuł Firmy Roku w przetwórstwie owocowo-warzywnym, Firmie Bracia Urbanek z Łowicza, wręczony został w czasie uroczystej Gali „Biznes na PLUS”. W branży informatycznej nagrodzeni zostali Kodegenix sp. z o.o. za projekt przyszłości, czyli skuteczne wykorzystywanie pieniędzy unijnych, producent taśm ledowych Noeonica Polska sp. z o.o. za Eksportowy Produkt Roku, producent kosmetyków Delia Cosmetics sp. z o.o w kategorii Eduakcja dla Biznesu oraz firma modowa De La Fotta (nagroda publiczności Świadomi w Biznesie).

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2019-09-18 10:56:33)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2019-09-18 10:56:49)
Liczba odwiedzin: 670
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij