Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
Dzisiaj jest: 1 grudnia 2021

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
12 październik 2021
Dziś, 12 października w Ratuszu Miejskim rozpoczęła pracę, nowa skarbnik Urzędu Miejskiego w Łowiczu. Została nim wybrana, na wrześniowej sesji Rady Miejskiej, Joanna Mika - dyrektorka Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Łowiczu.
Na stanowisku skarbnika zastąpiła ona Arkadiusza Podsędka, który został odwołany z tego stanowiska, w związku z długotrwałą, ale usprawiedliwioną nieobecnością w pracy. Za odwołaniem Arkadiusza Podsędka było 9 radnych, 4 zagłosowało przeciwko, a 6 wstrzymało się od głosu.

Nowa skarbnik po przybyciu do ratusza zapoznała się ze wszystkimi pracownikami urzędu w tym, z bezpośrednio jej podległymi pracownikami Wydziału Finansowego. Następnie razem z burmistrzem, Krzysztofem Janem Kalińskim udała się do ZGM, aby przedstawić osobę, której po jej przejściu do ratusza, powierzone zostało stanowisko dyrektora.

Nowym dyrektorem ZGM została Katarzyna Skierska - Pięta, od trzech lat pracująca w placówce i zajmująca się inwestycjami oraz pozyskaniem środków zewnętrznych na ich realizację.

Obu Paniom serdecznie gratulujemy objętych stanowisk, życząc dobrej i owocnej pracy na rzecz naszego miasta.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2021-10-12 13:31:44)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2021-10-18 10:10:44)
Liczba odwiedzin: 155
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij