Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Gerarda, Teodora, Dory
Dzisiaj jest: 24 września 2021

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
13 wrzesień 2021
Michał Zieliński został wybrany nowym wiceprzewodniczącym komisji rewizyjnej w Urzędzie Miejskim w Łowiczu. Stanowisko to musiało zostać objęte przez radnego, zasiadającego w Radzie Miejskiej, po opuszczeniu stanowiska przez Wiesławę Geburę.
Kandydaturę radnego Michała Zielińskiego na wiceprzewodniczącym komisji rewizyjnej zaproponował radny Michał Terenowicz, który zrezygnował z objęcia proponowanej mu funkcji. Radny Terenowicz zrezygnował również z przeprowadzania kompleksowej kontroli w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łowiczu.

Jego miejsce, na prośbę radnego Jakuba Wolskiego zajął radny Krzysztof Igielski, który był również proponowany do komisji rewizyjnej. Jednak ten odmówił w jej zasiadaniu. W trakcie posiedzenia, które odbyło się, 13 września 2021 r. w ratuszu miejskim, wybrany został również przewodniczący kontroli. Został nim radny Łukasz Jażdżyk.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2021-09-13 13:58:01)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2021-09-13 13:58:09)
Liczba odwiedzin: 41
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij