Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Gerarda, Teodora, Dory
Dzisiaj jest: 24 września 2021

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
14 wrzesień 2021
Z żalem i smutkiem informujemy, że 12 września 2021 r. zmarł Adam Misiak, właściciel firmy przy ul. Żwirowej w Łowiczu. Znany z profesjonalnego podejścia do klienta i trudniący się przede wszystkim spawaniem tłumików w samochodach. Nie ma chyba w Łowiczu posiadacza samochodu, który by go nie znał. Miał 67 lat.
„Z dniem 13.09. 2021 r. warsztat zakończył działalność. Właściciel firmy "tłumiki" w dniu 12.09.2021 r. stanął przed obliczem OPATRZNOŚCI. Proszę o chwilę zadumy. Tak chciał ŻYĆ i czuć się potrzebny dla LUDZI (złej i dobrej woli)." - napisała rodzina.

Pan Adam był osoba bardzo lubianą, otwartą na ludzi i konkretną w swojej pracy. Osoby, które oddawały w jego ręce swoje auto, wystawiały mu jak najlepsze opinie: „Świetny fachowiec!”, „Super warsztat w dziedzinie spawalnictwa tłumików samochodowych. Polecam miły właściciel i najlepszy w Łowiczu i przede wszystkim nie drogi", „Szybko, fachowo i tanio. Jak tłumiki to tylko tutaj!", „Spoko właściciel znam go osobiście. Jeśli macie problem z wydechem w aucie walcie śmiało”, „Byłem dziś, polecam, umówiony na godzinę, szybko i tanio, polecam fachowca”, „Super fachowiec. Naprawa 30 minut ceny super POLECAM", „Nie znam lepszego fachowca. Kilka razy uratował mnie z opresji i wziął za to naprawdę mało. Polecam”.

O jego życiu i profesjonalności świadczą również wpisy, które pojawiły się w sieci z chwilą podania informacji o jego odejściu:
„Nie mogę uwierzyć w to co przeczytałem. Myślę, że w obecnych czasach ciężko jest trafić na prawdziwego fachowca w swojej dziedzinie, a tym bardziej takiego który jest normalnym dobrym człowiekiem. Tak postrzegam Pana Adama” „Bardzo dobry fachowiec a przede wszystkim miły i pogodny człowiek”.
„Tacy dobrzy ludzie też muszą odejść, tylko szkoda, że tak wcześnie.”
„Super fachowiec i przede wszystkim fajny człowiek”
„Wielka strata to był dobry fachowiec i miły człowiek zawsze pomógł.”
„Człowiek, który miał fach w ręku jak nikt inny w okolicy, znał się na rzeczy”.
„Wyrazy współczucia dla rodziny. Pomoc przy tłumiku była niemalże od ręki i bez naciągania na niepotrzebne koszty”.
„Trudno w to uwierzyć, że Pana Adama już nie ma. Każdy zmotoryzowany tego miasta słyszał o Panu Adamie, wielu z nich udzielił pomocy. Ja byłem u niego kilka razy. Zapamiętam go jako dobrego fachowca, szczerego i konkretnego faceta”.
„Wielka szkoda. Był serdecznym kolegą i dobrym fachowcem”.
„Bardzo dobry fachowiec, serdecznie nazywany Dr. Misiakiem - potrafił uratować każdy tłumik. Człowiek o prawdziwym fachu w ręku i fajnym poczuciu humoru. Wielka strata...”
„I to była Gwiazda Łowicka, bo robiła dla ludzi a nie na pokaz”.
„Był porządny człowiek i fachowiec, jakich dzisiaj ze świecą szukać. Nigdy nie odmówił pomocy i za usługę brał naprawdę niewiele pieniędzy. Porządna firma. Bez niego Łowicz nie będzie już takim samym miastem...”.
„Adama znałem 25 lat .Takich fachowców już nie ma”.
„Wchodził pod samochód przeklinał, walił, spawał, stukał wymieniał pół układu wydechowego. W tym czasie człowiek bał się odezwać. Po czym spokojnym ledwie słyszalnym mrukiem mówił – 20 zł. ...”


Na tablicy informacyjnej zakładu zawisła karta z napisem „Zakład zamknięty na zawsze”. Razem z jego odejściem kończy się pewna epoka w naszym mieście.

Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych. W tym przypadku, nie jest to prawdą. Pan Adam był najlepszy w swoim fachu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2021-09-14 11:45:24)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2021-09-14 11:45:27)
Liczba odwiedzin: 54
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij