Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Dzisiaj jest: 24 stycznia 2020

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
21 czerwiec 2017
Urząd Miejski w Łowiczu podpisał umowę z Krajową Izbą Rozliczeniową Spółka Akcyjna w Warszawie na „Usługę Paybynet”. To pierwszy w Polsce system płatności online bezpośrednio z rachunku klienta na rachunek sklepu internetowego lub urzędu.
Stanowiska do obsługi płatności znajdują się w Urzędzie Stanu Cywilnego, Wydziale Finansowym, Wydziale Spraw Obywatelskich i Wydziale Gospodarki Gruntami, Planowania Przestrzennego i Rolnictwa. W chwili obecnej z usługi mogą skorzystać płatnicy posiadający aplikację blik (PKO Bank Polski S.A.) oraz PeoPay (Pekao S.A.), ale niebawem do programu mają przystąpić kolejne banki.

Podpisana zastała również umowa z First Data Polska S.A. (właściciel marki POLCARD) dotycząca obsługi i rozliczania transakcji opłacanych instrumentami płatniczymi z wykorzystaniem terminala POS – umowa na czas określony do 31.12.2020 roku. Z usługi płatności kartą będzie można korzystać po 14 dniach od opublikowania w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego uchwały Rady Miejskiej w Łowiczu w sprawie dopuszczenia zapłaty podatków stanowiących dochody budżetu Miasta Łowicza innym instrumentem płatniczym, która będzie podjęta na najbliższej sesji w dniu 29 czerwca br.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2017-06-21 09:52:00)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2017-06-21 09:52:12)
Liczba odwiedzin: 1389
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij