Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Dzisiaj jest: 21 listopada 2019

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
25 wrzesień 2019
Polska Organizacja Turystyczna i Ministerstwo Sportu i Turystyki organizuje kolejną, siódmą edycję akcji pn. „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. To ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej w terminie 22–24 listopada 2019 r. mogą zgłaszać swoje oferty dla turystów, by ci mogli z nich skorzystać z ich propozycji w obniżonej cenie.
Tym razem akcja, wykraczać będzie poza granice naszego kraju. Promocja będzie prowadzona nie tylko w Polsce ale także na rynku: Niemieckim, Czeskim, Słowackim, Ukraińskim, Rosyjskim oraz Skandynawskim (Norwegia, Szwecja).

Zachęcamy więc wszystkich przedsiębiorców prowadzących działalność w branży turystycznej do wzięcia udziału w akcji. To doskonała okazja dotarcia ze swoją ofertą nie tylko do turystów krajowych, lecz także zagranicznych!

Szczegółowe informacje na stronie: https://polskazobaczwiecej.pl/

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2019-09-25 11:29:30)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2019-09-25 11:29:32)
Liczba odwiedzin: 108
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij