Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Dzisiaj jest: 21 listopada 2019

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
8 październik 2019
Kolejne pary odznaczone zostały prezydenckimi medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie". Uroczystość Złotych Godów Małżeńskich odbyła się w samo południe, 5 października 2019 r. w sali radzieckiej łowickiego ratusza.
Wśród dziewięciu dumnych i szczęśliwych par byli Państwo: Czesława i Henryk Stawiccy, Anna i Jerzy Markowscy, Maria i Jerzy Jakubowscy, Marianna i Sławomir Kmita, Anna i Zbigniew Trojanowscy, Kazimiera i Kazimierz Graszka, Krystyna i Jan Wypych, Janina i Tadeusz Nowak oraz Halina i Stanisław Kośmider. Dwie pary małżeńskie niestety nie mogły uczestniczyć w uroczystości, byli to Państwo Stawiccy i Kmita. Dla nich medale zostaną dostarczone do domu.

Odznaczenia i medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie", w imieniu Prezydenta RP, małżonkom wręczył burmistrz Łowicza Krzysztof Jan Kaliński, któremu towarzyszyli wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Łowiczu Krzysztof Olko i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewy Rześnej-Kukieły.

Podczas ceremonii burmistrz przybliżył licznie przybyłym przyjaciołom i rodzinom par, życiorysy Jubilatów. Każda z par dzieliła się się w nich swoją receptą na udany i szczęśliwy związek małżeński. Według nich, aby związek utrzymał się tak długo, należy po prostu kochać i nauczyć się sztuki kompromisu.

Uroczystość uświetnił muzycznie Chór Klubu Seniora „Radość” któremu akompaniował na akordeonie Szymon Mońka.

Wszystkim Jubilatom serdecznie gratulujemy!

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2019-10-08 13:58:49)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2019-10-08 14:00:14)
Liczba odwiedzin: 481
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij