Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Augusta, Lidii
Dzisiaj jest: 3 sierpnia 2021

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
18 maj 2021
Urząd Statystyczny w Łodzi przypomina, że trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Udział w Spisie jest obowiązkowy i trwać on będzie od 1 kwietnia do 30 września 2021 r.
Podstawową i obowiązkową formą w tegorocznym spisie ludności jest SAMOSPIS INTERNETOWY. Dodatkowo z uwagi na sytuację epidemiczną jest to najbezpieczniejsza forma, a także najwygodniejsza forma wypełnienia swojego obowiązku. Formularz spisowy dostępny jest od 1 kwietnia na stronie SPIS.GOV.PL.

Od 4 maja 2021 r. rozpoczęli pracę rachmistrze telefoniczni, którzy mogą zadzwonić do osoby, chcącej się spisać, a mającej z tym problemy. Można to również zrobić samemu wchodząc na stronę www.spis.gov.pl

Przypominamy, że dla osób, które same nie będą mogły dopełnić obowiązku samospisu, w Urzędzie Miejskim w Łowiczu przygotowane zostało stanowisko do samospisu. Po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym pod numerem 46 830 91 51 lub 46 830 91 52, zostanie wyznaczony termin wizyty w Urzędzie Miejskim w Łowiczu.

Jeżeli nie spiszą się Państwo internetowo, a skontaktuje się z Państwem rachmistrz spisowy, będą musieli Państwo udzielić mu odpowiedzi.

Nasz udział w spisie jest nie tylko prawnym obowiązkiem ale również powinnością obywatelską, a za odmowę udziału w badaniu może zostać nałożona kara grzywny!

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2021-05-18 10:12:14)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2021-05-18 10:12:16)
Liczba odwiedzin: 129
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij