Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
12 wrzesień 2019
Delegacje 5 łowickich firm: Zooksy, Syntex, Krajewski, Cerber Socks i Steven, promują swoje produkty na Międzynarodowych Targach Mody #MOMAD19 Madrid in Fashion” w Hiszpanii. Udział delegacji, możliwy jest dzięki dofinansowaniu unijnemu z RPO 2014-2020 w ramach projektu „Po nitce z Łowicza. Wsparcie eksportu dla branży włókienniczej”, realizowanego przez Urząd Miejski w Łowiczu.
Targi MOMAD odbywają się dwa razy w roku - w lutym i we wrześniu (od 12 do 14 września 2019 r.) Dzięki swojej bogatej formule są bardzo inspirującym wydarzeniem dla wszystkich zainteresowanych modą, a dla osób profesjonalnie związanych z branżą to jedno z najcenniejszych wydarzeń w roku.

W poprzedniej edycji targów, w targach MOMAD Metropolis w lutym 2019 roku zaprezentowanych zostało 800 marek. Targi odwiedziło ponad 15 000 gości, z których niemal 4 tys. to goście zagraniczni. Obecna edycja targów odbywa się w tym samym czasie co Międzynarodowe Targi Biżuterii BISUTEX oraz MODRIDJOYA,  a także Międzynarodowe Targi Prezentów i Upominków INTERGIFT. 

Wystawcami targów są projektanci, producenci i firmy specjalizujące się w usługach dla sprzedawców. Odwiedzającymi je, przedstawiciele handlowi, sieci handlowe, indywidualne sklepy odzieżowe, z butami i dodatkami, importerzy i hurtownicy oraz sklepy internetowe.

W czasie targów odbywa się wiele warsztatów, pokazów mody i rozmów panelowych dotyczących najnowszych trendów oraz nowości w zakresie wykorzystywanych materiałów.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2019-09-12 14:20:25)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2019-09-12 14:20:44)
Liczba odwiedzin: 151
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij