Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Komunikaty i ogłoszenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
30 sierpień 2019
Informujemy, że od 2 września 2019 r. (godz. 13.00) nastąpi zmiana organizacji ruchu na DK-70 w obrębie ulicy Bolimowskiej i Warszawskiej w Łowiczu. Zmiana organizacji ruchu spowodowana jest prowadzonymi robotami budowlanymi przy przebudowie tych dróg. Objazd będzie odbywał się zgodnie z projektem organizacji ruchu, zatwierdzonym przez Generalnego Dyrektora Dróg krajowych i Autostrad.
Ruch tranzytowy poruszający się DK-70, będzie odbywał się po drogach technologicznych, omijających budowane ronda i częściowo po nowym odcinku drogi. Nie będzie przejazdu z ul. Warszawskiej w stronę przejazdu kolejowego na ul. 3-go Maja od ul. Iłowskiej. Zamknięty dla ruchu zostanie również przejazd ul. Bolimowską, w stronę przejazdu kolejowego na ul. 3-go Maja, od ul. Nieborowskiej.

Dojazd do przejazdu kolejowego, będzie tylko od strony ul. Dworcowej, a także od ul. Chrobrego i ul. Gdańskiej. Dostępny będzie dojazd do ul. Dworcowej objazdem od ul. Nieborowskiej.

Przejazd kolejowy na ul. 3-go Maja, będzie normalnie funkcjonował. Osoby poruszające się pojazdami od strony ul Warszawskiej, a chcący się dostać na przejazd kolejowy, proszone są o korzystanie w miarę możliwości z przejazdu kolejowego w ul. Nadbzurzańskiej i ul. Mostowej. Od 28 sierpnia 2019 r. będzie tymczasowo udostępniony przejazd ul. Arkadyjską do ul. Klickiego. Prosimy o korzystanie z tej drogi i omijanie ul. Bolimowskiej.

Ze względu na brak nawierzchni asfaltowej w tunelu prosimy o przestrzeganie prędkości 20 km/godz. i obowiązującego zwężenia jezdni. Pierwszeństwo mają pojazdy poruszające się od ul. Klickiego.

Dla pieszych pozostaje przejście dla pieszych na ul. Bolimowskiej przed sklepem PSS. Na ul. Warszawskiej, będzie przejście na wysokości ul. Konopnickiej do istniejącego chodnika.

Ze względu na duży ruch pojazdów , a także pracujących ludzi i ciężkich maszyn przy budowie dróg, prosimy o bezwzględne przestrzeganie czasowego oznakowania drogowego.

Za utrudnienia, przepraszamy.

Pliki do pobrania:

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2019-08-30 11:08:56)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2019-08-30 11:35:24)
Liczba odwiedzin: 170
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij