Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Dzisiaj jest: 20 września 2021

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Menu lewe

Ewidencja zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2012r. poz. 391ze zm.) Burmistrz obowiązany jest do prowadzenia ewidencji zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków.

Mając powyższe na uwadze zwracam się z prośbą do właścicieli nieruchomości na terenie Miasta Łowicza, którzy nie są podłączeni do sieci kanalizacji sanitarnej o niezwłoczne wypełnienie zgłoszenia o posiadaniu zbiornika bezodpływowego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków i dostarczenie do Urzędu Miejskiego w Łowiczu.

Jednocześnie informuję, że w przypadku wykonywania kontroli posiadanych zbiorników bezodpływowych lub przydomowej oczyszczalni ścieków będą sprawdzane umowy oraz rachunki potwierdzające wywóz nieczystości ciekłych.
Pliki do pobrania:
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2014-04-03 13:58:11)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2014-04-03 13:59:16)
Liczba odwiedzin: 342
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij