Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Łowiczu

Imieniny: Aliny, Anety, Benona
Dzisiaj jest: 16 czerwca 2024

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Kontakt

Wyszukiwarka


Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne


Stowarzyszenia i organizacje pozarządowe


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Szanowni Państwo,

Serwis informacyjny powstał z myślą o organizacjach pozarządowych oraz innych podmiotach zainteresowanych rozwojem społeczeństwa obywatelskiego w naszym mieście. Na stronie zamieszczane będą informacje na temat inicjatyw podejmowanych na rzecz trzeciego sektora przez Miasto Łowicz, jak i przez organizacje pozarządowe, które za pośrednictwem tego portalu mogą informować o realizowanych przez siebie przedsięwzięciach.

Na stronach można znaleźć m.in. wykaz aktów prawnych regulujących współpracę miasta z organizacjami, informacje dotyczące konkursów Burmistrza Miasta Łowicza na realizację zadań publicznych, dane kontaktowe do łowickich NGO i praktyczne wskazówki w zakresie udzielania i prawidłowego rozliczania dotacji czy możliwości składania ofert w ramach małych grantów.

Liczymy na to, że znajdziecie Państwo w jednym miejscu wszystkie cenne porady i wskazówki.

Pragniemy, aby strona była „żywa”, zawierała aktualne i praktyczne informacje, ale też by stanowiła platformę dialogu pomiędzy organizacjami pozarządowymi a samorządem Miasta Łowicza. W tym celu zapraszamy Państwa do wypełniania treścią aktualności oraz do dzielenia się swoimi uwagami na temat strony pod adresem kultura@um.lowicz.pl

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2007-10-22 17:51:54)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2016-06-29 13:31:34)
Liczba odwiedzin: 1650
Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij