Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Łowiczu

Imieniny: Aliny, Anety, Benona
Dzisiaj jest: 16 czerwca 2024

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Kontakt

Wyszukiwarka


Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne


Otwarte konkursy ofert - dotacje


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Miasto Łowicz może zlecić realizację zadań publicznych organizacjom pozarządowym i podmiotom wymienionym w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 roku Nr 234, poz. 1536, z pózn. zm.). Głównym trybem takiego zlecania są otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych, które są przygotowywane i przeprowadzane przez Wydziały (min.: Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki, Spraw Społecznych) Urzędu Miejskiego w Łowiczu (zadania o charakterze ogólnomiejskim).

Zazwyczaj konkursy ogłaszane są na wsparcie realizacji zadań, co oznacza, iż Miasto Łowicz przekazuje organizacji pozarządowej część środków finansowych (np. 80% całkowitych kosztów realizacji zadania), czyli dofinansowuje to zadanie, natomiast organizacja musi pozyskać z innych źródeł (czyli spoza budżetu Miasta Łowicza) pozostałą cześć.

Konkursy są ogłaszane w formie zarządzeń Burmistrza Miasta Łowicza (zadania o charakterze ogólnomiejskim) i zawsze są rozstrzygane przez Burmistrza Miasta Łowicza.

Dokumenty związane z przeprowadzaniem otwartych konkursów ofert (w tym ogłoszenia i ogłoszenia wyników konkursu) można znaleźć w powyższym dziale. Ze względu na zmianę witryny internetowej jeszcze nie wszystkie dane zostały przeniesione na nową stronę, dlatego też niektóre informacje związane z poprzednimi latami nie są w pełni aktualne i uporządkowane.
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2014-01-23 16:08:00)
Liczba odwiedzin: 1591
Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij