Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Bogusławy, Bogumiły
Dzisiaj jest: 18 kwietnia 2024

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
14 marzec 2024
W Ratuszu Miejskim w Łowiczu udostępnione zostało Biuro Podawcze. Powstało ono przez wydzielenie przestrzeni dla interesantów z pomieszczeń biurowych znajdujących się na parterze budynku. Wchodząc do ratusza należy kierować się w prawo. Biuro Podawce znajduje się tuż za drzwiami wejściowymi.
W nowej przestrzeni dla petentów, którą wcześniej gruntownie przebudowano (wyburzono niektóre ściany, położono nowe tynki i posadzki) ustawione zostało biurko, krzesła, a także kącik dla dziecka. Zyskało ono również nowe oświetlenie. W przestrzeni urzędnika, z którym można komunikować się przez okienko, zakupiono nowe biurka, szafy oraz sprzęt komputerowy i xero. Inwestycja kosztowała 300 tys. zł. i w całości pokryta została z nagrody finansowej uzyskanej w ogólnopolskim konkursie "Najbardziej Odporna Gmina".

Miasto Łowicz w sumie uzyskało milion zł. który mogło przeznaczyć na dowolny cel związany z przeciwdziałaniem COVID-19. Pozyskane środki pieniężne przeznaczone zostały również na rozbudowę oddziału chirurgicznego szpitala w Łowiczu (400 tys. zł.), na zakup sprzętu medycznego (100 tys. zł), na zakup nowego samochodu dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, który włączył się w akcję szczepień (100 tys. zł.), na zakup defibrylatorów AED (50 tys. zł) oraz na konkursy promujące na szczepienie przeciwko COVID-19 (50 tys. zł.).

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2024-03-14 15:47:13)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2024-03-14 15:48:00)
Liczba odwiedzin: 107
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij