Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Heleny, Wiesława
Dzisiaj jest: 22 maja 2024

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wypełnianie ofert i rozliczanie dotacji


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Szanowni Państwo!
Z przyjemnością przekazujemy materiały, które mamy nadzieję pomogą w przygotowaniu ofert na realizację zadań publicznych jak również prawidłowego sporządzenia sprawozdania przy rozliczaniu dotacji.

Powyższe instrukcje adresowane są do organizacji pozarządowych, które ubiegają się do Burmistrza Miasta Łowicza o przyznanie dotacji na realizację zadań publicznych i do tych, które ją otrzymało i składają rozliczenie w formie sprawozdania końcowego. Prezentowane instrukcje zostały opracowane na mocy przepisów ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz. U. 2014, poz. 1118 z późn. zm.).

W przygotowanych instrukcjach znajdziecie Państwo opisy , których należy przestrzegać przygotowując ofertę i sprawozdanie z realizacji zadań publicznych, a także wzór opisu faktur i innych dokumentów finansowych.

Pliki do pobrania:
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2015-01-13 15:32:17)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2021-11-09 09:57:03)
Liczba odwiedzin: 1079
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij