Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Heleny, Wiesława
Dzisiaj jest: 22 maja 2024

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Środowisko i ekologia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Ekologia dosłownie oznacza naukę o miejscu życia organizmów w środowisku. Szerzej, jest to nauka o strukturze i funkcjonowaniu przyrody, badająca wzajemne zależności pomiędzy organizmami oraz ich zespołami, a środowiskiem.

Pisząc o ekologii jednoczenie należy zwrócić uwagę Ochronę środowiska, która polega na właściwym wykorzystaniu oraz odnawianiu zasobów i składników przyrody, w szczególności dziko występujących roślin i zwierząt oraz kompleksów przyrodniczych i ekosystemów.

Na tej pod stronie znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące Ekologii i Ochrony Środowiska na terenie Łowicza i Ziemi Łowickiej. Informacje o ukształtowaniu terenu, budowie geologicznej, występujących glebach i warunków klimatycznych oraz o formach jakie podejmujemy, aby chronić walory przyrodnicze naszej „małej Ojczyzny.”
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2008-04-30 10:51:29)
Liczba odwiedzin: 560
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij