Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Eryka, Aleksandry
Dzisiaj jest: 18 maja 2024

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
7 maj 2024
Dziś w Ratuszu Miejskim w Łowiczu odbyło się uroczyste pożegnanie Burmistrza Miasta Łowicza Krzysztofa Jana Kalińskiego przez pracowników Urzędu Miejskiego w Łowiczu. Krzysztof Jan Kaliński funkcję gospodarza miasta pełnił przez 17 i pół roku.
Przez ten czas Łowicz zmienił się. Wśród jego najważniejszych i największych, przeprowadzonych inwestycji należy wymienić m.in. modernizację Oczyszczalni Scieków, Stacji Uzdatniania Wody, budowę dróg dojazdowych do wiaduktu oraz powstanie samego wiaduktu na który miasto czekało pond 40 lat oraz trwającą obecnie budowę nowego mostu na rzece Bzurze w ul. Mostowej.

Po odczytaniu listu pożegnalnego przez Sekretarz Miasta Agnieszkę Sznicer, w którym podsumowana została działalność burmistrza oraz jego relacje z pracownikami, byłemu włodarzowi miasta wręczono prezent. Burmistrz nie krył wzruszenia zaistniałą sytuacją. Podziękował wszystkim pracownikom za współpracę, zapewniając o swojej pamięci.

Obecnie Krzysztof Jan Kaliński będzie plenił funkcje radnego Rady Powiatu Łowickiego do której uzyskał mandat w tegorocznych wyborach samorządowych.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2024-05-07 15:22:54)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2024-05-08 14:17:20)
Liczba odwiedzin: 226
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij