Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Bogusławy, Bogumiły
Dzisiaj jest: 18 kwietnia 2024

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
2 kwiecień 2024
Informujemy, że zgłoszenia na dyżur wakacyjny dzieci pracujących rodziców/opiekunów prawnych będą przyjmowane w terminie od 3 do 29 kwietnia 2024 r. Wnioski o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny należy składać w macierzystym przedszkolu.
Z dyżuru wakacyjnego mogą korzystać dzieci, które uczęszczają do przedszkoli w roku szkolnym 2023/2024, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Łowicz. Lista dzieci przyjętych na dyżur wakacyjny zostanie podana do publicznej wiadomości na tablicy ogłoszeń przedszkola macierzystego w terminie do 9 maja br.

Rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do wniesienia opłaty za wyżywienie dziecka w pierwszym dniu miesiąca na wskazany rachunek bankowy. Brak uiszczenia opłaty we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca w dyżurującym przedszkolu.

Szczegółowe informacje dotyczące jednostek współdyżurujących, terminów oraz zasad dyżurów wakacyjnych zawarte są w załącznikach.
Pliki do pobrania:

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2024-04-02 15:18:46)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2024-04-02 15:23:47)
Liczba odwiedzin: 78
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij