Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Heleny, Wiesława
Dzisiaj jest: 22 maja 2024

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Komunikaty i ogłoszenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
17 marzec 2023
Informujemy, że w związku z zamknięciem mostu drogowego na rzece Bzurze, na ulicy Mostowej od dnia 26.03.2023r od godziny 10:00, Urząd Miejski w Łowiczu planuje wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu samochodowego na czas robót budowlanych.
Zamknięte będzie skrzyżowanie ulic Starorzecze, Mostowa i Tkaczew od południowej strony mostu. Od strony północnej ruch samochodowy, będzie odbywał się do wysokości Zakładu Energetycznego.

Najkrótszy objazd do Centrum będzie przebiegał ulicą Nadbzurzańską do ulicy Warszawskiej, a dalej nowo otwartym wiaduktem w kierunku Placu Koński Targ. Jednocześnie Mieszkańcy będą mieli możliwość skorzystania z alternatywnego dojazdu do Centrum ciągami ulic Blich, Zamkową, Podgrodzie, Świętojańską i Podrzeczną. Objazdy będą funkcjonowały w obydwu kierunkach.

Za utrudnienia przepraszamy, prosząc o zrozumienie.


Mapa © autorzy OpenStreetMap

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2023-03-17 14:52:08)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2023-03-20 14:06:59)
Liczba odwiedzin: 362
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij