Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Eryka, Aleksandry
Dzisiaj jest: 18 maja 2024

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
16 październik 2020
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne osób starszych i samotnych, w związku ze stanem sanitarno-epidemiologicznym na terenie naszego kraju oraz działaniami prewencyjnymi podjętymi przez Urząd Miejski, uruchomił specjalny, bezpłatny numer telefonu dla seniorów pod którym mogą oni uzyska pomoc!
Osoby starsze i samotne, potrzebujące pomocy przy zakupie jedzenia i leków, mogą to zgłosi dzwoniąc pod nr. tel. 22 505 11 11. Po przyjęciu zgłoszenia, osoby takie odwiedzi pracownik MOPS-u, posiadający imienną legitymację z pieczątką, który zrobi im zakupy. Po to, by same nie narażały się na niebezpieczeństwo zarażeniem wirusem.

Pamiętajmy, że tylko nasza wspólna odpowiedzialność i stosowanie się do wszelkich zaleceń może uchroni nas i naszych bliskich od zarażenia się tym wirusem! Szczególnie dbajmy o osoby starsze i samotne.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2020-10-16 12:27:05)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2020-10-27 12:26:31)
Liczba odwiedzin: 806
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij