Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Eryka, Aleksandry
Dzisiaj jest: 18 maja 2024

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
20 kwiecień 2020
W związku przeprowadzonym naborem deklaracji uczestnictwa w projekcie na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Miasta Łowicza, na dofinansowanie którego Miasto zamierzało aplikować w ramach Poddziałania IV.1.2 Odnawialne źródła energii informujemy, że na stronie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi pojawiła się wiadomość o wstrzymaniu, zaplanowanego w Harmonogramie, naboru wniosków o dofinansowanie w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 na 2020.
Sytuacja ta spowodowana jest wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 oraz z podejmowanymi działaniami mającymi na celu przeciwdziałanie i łagodzenie skutków pandemii choroby COVID-19.

Skutkuje to zawieszeniem wszelkich czynności związanych z przygotowaniem dokumentacji aplikacyjnej po stronie Miasta Łowicza.

Informujemy, że w przypadku ogłoszenia konkursu w nowym terminie, wszystkie osoby, które złożyły deklarację uczestnictwa w projekcie, zostaną o tym fakcie poinformowane telefonicznie i zaproszone do podpisania umowy udziału w projekcie.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2020-03-26 11:32:26)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2020-04-20 10:05:52)
Liczba odwiedzin: 1489
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij