Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Eryka, Aleksandry
Dzisiaj jest: 18 maja 2024

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zdjęcie nr 1 do aktualności
6 listopad 2023
Trwa procedura wyboru wariantu budowy obwodnicy Miasta Łowicza w ramach Programu Budowy 100 Obwodnic na lata 2020-2030. Po szczegółowej analizie dokumentów, Miasto Łowicz zdecydowanie przychyla się do wyboru wariantu A1 obwodnicy Łowicza.
Jest on najlepiej zaprojektowany, rozwiązując większość problemów komunikacyjnych miasta, w połączeniu z istniejącą siecią dróg krajowych i wojewódzkich przebiegających przez Łowicz. W ocenie Miasta Łowicza także najmniej uciążliwy dla okolicznych mieszkańców, powodujący najmniej wyburzeń na trasie obwodnicy. Tylko wariant A1, z budową odcinka nowej drogi krajowej na południowo wschodnim odcinku Łowicza jest odpowiedni. Jest on też najkrótszy bo wynoszący 8,633 km.

Zachęcamy mieszkańców Łowicza do oddania swojego głosu na wariant A1, budowy obwodnicy. Można to zrobić wpisując się na listę wyłożona w Biurze Podawczym, Urzędu Miejskiego w Łowiczu.

Szczegółowe informacje w załączniku:
Pliki do pobrania:

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2023-11-06 10:21:57)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2023-11-06 10:25:36)
Liczba odwiedzin: 275
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij