Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Damiana, Romana, Romany
Dzisiaj jest: 23 lutego 2024

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Komunikaty i ogłoszenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
5 maj 2020
Informujemy, że od 11 do 22 maja 2020 roku, wystąpią duże utrudnienia w ruchu drogowym na Drodze Krajowej nr 70 w Łowiczu, w ciągu ul. Bolimowskiej - od skrzyżowania z ul. Baczyńskiego i w ul. Warszawskiej - od skrzyżowania z ul. Marii Konopnickiej.
Utrudnienia spowodowane będą pracami budowlanymi, polegającymi na układaniu docelowej warstwy nawierzchni asfaltowej na budowanych rondach oraz odcinkach wykonywanych dróg. Ruch będzie odbywał się wahadłowo, jednym pasem ruchu i będzie sterowany przez pracowników budowy drogi. Czas oczekiwania na przejazd ciągiem DK-70, może wynosić kilkanaście minut.

Okresowo wystąpią utrudnienia również we wjazdach na drogi lokalne: w ul. Bolimowską w kierunku przejazdu kolejowego, w ul. Iłowską i w ul. Marii Konopnickiej od ul. Warszawskiej.

Zalecamy omijanie tego fragmentu drogi krajowej, a w przypadku potrzeby dojazdu do centrum miasta przez przejazd kolejowy na ul. 3-go Maja, należy poruszać się ul. Nieborowską i ul. Dworcową, ewentualnie ul. Gdańską.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, ponieważ będą pracować drogowcy oraz ciężki sprzęt budowlany, bezpośrednio w pasie drogowym.

Za utrudnienia w ruchu, przepraszamy.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2020-05-05 11:11:49)
Liczba odwiedzin: 1686
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij